"Diagnoza" już dziś, o 21:30 w TVN! Po wakacyjnej przerwie na antenie stacji zobaczymy nowy odcinek trzeciego sezonu hitowego serialu z Mają Ostaszewską, Adamem Woronowiczem, Antkiem Królikowski, Maćkiem Zakościelnym i Sonią Bohosiewicz w rolach głównych. Co tym razem wydarzy się w szpitalu w Rybniku? Największe emocje budzi pojawienie się nowej ordynator, Bogny Mróz (w tej roli Danuta Stenka), która zagra wyjątkowo czarny charakter! Czy Bogna zaszkodzi Annie? W jaki sposób? A może będzie chciała zniszczyć Artmana? Co dokładnie wydarzy się w pierwszym odcinku! Sprawdź!

Diagnoza sezon 3. odcinek 1 - streszczenie

Bogna Mróz będzie nowym czarnym charakterem w serialu „Diagnoza”? W szpitalu w Rybniku szykują się olbrzymie zmiany. Nowa ordynator (w tej orli Danuta Stenka) nie tylko będzie siać postrach wśród personelu, ale też wyraźnie przerazi Artmana! Dlaczego? Czy ci dwoje znają się z przeszłości? Takie podejrzenia wysnuje Anna, która również poczuje niepokój ze względu na pojawienie się Bogny w ich szpitalu. Z kolei opiekująca się Marcelem i Zosią Marta zauważy, że dzieci zaczynają się od niej odsuwać. Już podczas jesiennej ramówki TVN Maja Ostaszewska zdradziła, że wątek kryminalny w tym sezonie będzie wyjątkowo mocny. Czy faktycznie przysłuży się do tego pojawienie się nowej pani ordynator? Pierwsze odpowiedzi na to pytanie poznamy już dzisiaj!

Diagnoza sezon 3. odcinek 1 – kiedy emisja?

Pierwszy odcinek nowego sezonu serialu „Diagnoza” będzie można obejrzeć już dziś, we wtorek 4 września 2018 o godzinie 21:30. Tęskniliście?