Każdy z nas marzy o pięknej, smukłej i wyrzeźbionej sylwetce, bo jak wiadomo - w zdrowym ciele, zdrowy duch. Nie jest jednak tajemnicą, że 70% sukcesu to odpowiednia dieta, a ta niekiedy potrafi przysporzyć nam niemałych problemów. Wynika to głównie z naszego nastawienia - dla wielu okres zmiany nawyków żywieniowych to prawdziwa katorga. Obalamy ten mit! Zdrowo nie znaczy źle. 

Zły styl odżywiania ma często związek nie tylko z niechęcią do zdrowych produktów, ale także brakiem czasu. W takim przypadku idealnym rozwiązaniem będzie sprawdzony catering dietetyczny, który jest gwarancją pięciu dobrze zbilansowanych posiłków, przy okazji uwzględniając wszystkie nasze potrzeby i zachcianki. 

Nice To Fit You - idealnie dobrana dieta dla każdego

Rynek diet pudełkowych rośnie w siłę z każdym rokiem, a to wiąże się z naprawdę sporą konkurencją. Jednym z pionierów w branży cateringu dietetycznego jest firma Nice To Fit You, która działa na terenie całej Polski. Wysoka jakość, zróżnicowane posiłki, darmowa dostawa pod same drzwi oraz bardzo atrakcyjne ceny spowodowały, że marka już od dłuższego czasu cieszy się niesłabnącym zaufaniem masy zadowolonych klientów.

Nice To Fit You to dieta pudełkowa, w której wybór należy do Ciebie. Możesz elastycznie zarządzić planem posiłków, terminem dostaw i dowolnie modyfikować menu. Codzienne masz nawet 35 propozycji dań do wyboru spośród siedmiu specjalistycznych diet: Smart (tradycyjna kuchnia polska), Classic (klasyczne smaki, różnorodne składniki - bez ograniczeń), Vegan (zero produktów odzwierzęcych, zdrowo zbilansowany weganizm 
w pysznej odsłonie), Veggy (doskonale zbilansowana i sycąca dieta wegetariańska), Balance (dieta dbająca o układ trawienny i immunologiczny, uwzględniająca ograniczenie glutenu i wykluczenie nabiału), Active (białkowo-tłuszczowa dieta niskowęglowodanowa) oraz Foodie (posiłki kuchni świata, jak z topowej restauracji). 

Co warto podkreślić, w przeciwieństwie do innych firm cateringowych, rozpoczynając swoją przygodę z Nice To Fit You nie musisz podejmować żadnych zobowiązań. Twoja dieta może trwać dzień, tydzień lub miesiąc. Wszystko zależy tylko i wyłącznie od Ciebie - zaczyna i rezygnujesz kiedy tylko chcesz. 

Więcej informacji znajdziesz na ntfy.pl

ZOBACZ TAKŻE: Powraca Restaurant Week. #IDŹ! i wesprzyj gastronomię po lockdownie