Jennifer Grey w 2010 roku wzięła udział w amerykańskiej edycji Tańca z Gwiazdami i udowadniając, że nadal potrafi zachwycić swoim tańcem tak jak w Dirty Dancing, wygrała Kryształową Kulę. Aktorka musiała również zmierzyć się z rakiem tarczycy, którego pokonała kilka miesięcy po udziale w programie. I choć w tym roku gwiazda skończyła 57 lat, kilka lat temu poddała się operacjom plastycznym, które na tyle zmieniły jej rysy twarzy, że dziś naprawdę ciężko ją rozpoznać (od jej występu w Wirującym seksie minęło już 30 lat). Ostatnio, Jennifer Grey postanowiła zafundować swoim fanom prawdziwą wycieczkę do przeszłości. Aktorka dodała na Instagram zdjęcie w sukience, którą miała na sobie w filmie "Dirty Dancing"! Jaka była reakcja jej obserwujących?

Jennifer Grey w sukience z "Dirty Dancing"

"Zobaczcie, co znalazłam w pudle! Jest trochę za wąska w talii, ale to dlatego, że moje 'plecy' stały się większe - podpisała fotografię Jennifer Grey.

Fani Jennifer Grey, stwierdzili, że zupełnie nie widać, że sukienka jest za mała, a sama filmowa Baby z "Dirty Dancing", wygląda w niej nadal fantastycznie!