W tym roku DJ Adamus będzie w wyjątkowy sposób świętował otwarcie wakacyjnego sezonu. 22 czerwca w Klubie The View w Warszawie odbędzie się druga edycja jego festiwalu - Ibiza Camp ON! Festival. Nie zabraknie na nim czołowych polskich DJ’ów (m.in. Wutes, DJ PePe, DJ Cue). Pojawi się także gość specjalny z Ibizy i Barcelony - Luis del Villar, który jest twórcą Ibiza Sensations, i jedynym hiszpańskim DJ’em, którego utwory regularnie znajdują się w Top100 iTunes w USA i UK.

Podczas festiwalu zaprezentowany zostanie najnowszy singiel DJ-a Adamusa do piosenki „Empty”, nagranej z udziałem wielkiego głosu zza oceanu. A dlaczego DJ Adamus zdecydował się na zorganizowanie swojego autorskiego festiwalu?

„Kiedyś miałem kilka marzeń. Wiele z nich już się spełniło. Odbyłem podróż życia po Azji i Ameryce, bywam na Ibizie, wydałem książkę autobiograficzną, więc teraz czas na własny Festiwal. Tym większa jest satysfakcja kiedy wiem, że druga edycja Ibiza Camp On! Festival jest wstępem do wielkiego świętowania na wyspie. We wrześniu organizujemy polski tydzień na Ibizie, będą szalone imprezy w klubach i na statku. Poza mną pojawią się znani polscy DJ-e i wielu przyjaciół, taki tydzień pamięta się do końca życia!” – odpowiada DJ Adamus.

Ibiza Camp On! Festival – co powinniście wiedzieć o festiwalu?

  • Kiedy? 22.06.2018, g. 22.00
  • Gdzie? The View Warsaw, Twarda 18, Warszawa
  • Jak wejść: bilety w cenie 50 PLN (obowiązuje selekcja) i zaproszenia
  • Partnerzy: image4you.eu, Runvido, Easy Fit Looker