DJ Adamus postanowił poszerzyć swoją dotychczasową działalność. Producent muzyczny tym razem będzie gościem w programie "Top Chef", który stanowi pewnego rodzaju konkurencję dla "Kuchennych rewolucji" Magdy Gessler.

DJ Adamus przygotowując się do programu obejrzał jeden z odcinków programu Gessler. Niestety "Kuchenne rewolucje" nie przypadły mu do gustu. DJ nie przebierał w słowach i skrytykował restauratorkę:

Kuchenna rewolucja z Magda G ... W tajskiej knajpie ... Oglądam i nie wierze .... Czy ta tępa dzida była kiedyś w Tajlandi ...wciska kit całej Polsce ... - napisał DJ na swoim facebookowym profilu.

Gdyby tego było mało DJ Adamus nie poprzestał na jednym poście i chwilę później zamieścił kolejny wpis o Magdzie Gessler:

Mała niespodzianka juz niebawem ..... moja azjatycka przygoda w Top Chef ;-))) w odróżnieniu do Magdy G(ie) ... mi trawa cytrynowa i chilli nie przeszkadza w Tom Kha Gai hihihih ....

Magda Gessler sama nie przebiera w słowach i zawsze odnosi się do wszelkiej krytyki skierowanej w jej stronę. W swoim programie Kuchenne Rewolucje wielokrotnie doprowadzała uczestników do płaczu. Czy tym razem odpowie na zaczepkę DJ Adamusa? Zobaczymy...

 

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: DJ ADAMUS Przegrał walkę z alkoholem?