Już w najbliższy weekend 27-29 kwietnia 2018 kanał Polsat Music wyemituje największe hity artysty w specjalnych blokach muzycznych „The best of Avicii”. Specjalne bloki muzyczne „The best of Avicii” z największymi przebojami DJ-a zostaną wyemitowane w piątek, 27 kwietnia, o godzinie 19:00, w sobotę, 28 kwietnia zaraz po północy oraz w niedzielę, 29 kwietnia o godzinie 13:00. Oprócz tego przez cały weekend usłyszymy jeszcze więcej przebojów Avicii'ego na antenie Polsat Music. A wszystko to z racji na fakt, że DJ Avicii nie skomponuje już nigdy żadnego hitu.

ZOBACZ: AVICII nie żyje. Didżej miał 28 lat. Jaka przyczyna śmierci?

Avicii, czyli Tim Bergling, był szwedzkim DJ-em i producentem muzycznym. Swoją karierę rozpoczął w wieku 16 lat. Wydał dwa albumy studyjne – „Stories” i „True” oraz cztery minialbumy. Jego przeboje „Wake Me Up” czy „Hey Brother” przyniosły mu sławę na całym świecie, a w wielu krajach uzyskały pierwsze miejsca na listach przebojów. Avicii współpracował m.in. z Madonną czy zespołem Coldplay. W ubiegłym roku wydał singiel „Lonely Together” z gościnnym udziałem Rity Ory.

DJ Avicii w 2016 roku ze względów zdrowotnych DJ zawiesił działalność koncertową. Zmarł w ostatni piątek w Omanie w wieku 28 lat.

CZYTAJ TEŻ: AVICII ZMARŁ NA… Wydano oficjalny komunikat w sprawie śmierci DJ’a.