Gigi Hadid i Zayn Malik nie są już razem. Para oficjalnie potwierdziła swoje rozstanie we wtorek po południu na Twitterze. Informacja o zakończeniu związku topmodelki i byłego wokalisty One Direction zaszokowała miliony internautów. Przez dwa lata tych dwoje uchodziło bowiem za jedną z najbardziej zgodnych i stabilnych par w show-biznesie! Oświadczenia Gigi i Zayna udzielają odpowiedzi na niektóre pytania, które zadają sobie ich fani. Wynika z nich, że para najprawdopodobniej rozstała się w pełnej zgodzie. Zdają się to potwierdzać bardzo czułe i pełne szacunku słowa byłych kochanków wobec siebie nawzajem w ich wpisach.

- Gigi i ja mieliśmy niesamowicie znaczący, pełen miłości i radości związek. Mam ogromną dozę szacunku i uwielbienia dla Gigi jako kobiety i przyjaciółki - czytamy na Twitterze Zayna Malika.

Wiadomość Gigi Hadid na temat jej rozstania z Zaynem na jej oficjalnym profilu na Twitterze ma zresztą podobny wydźwięk.

- Jestem po wieki wdzięczna za miłość, czas i lekcje życia, które dzieliliśmy ja i Z - napisała modelka.

Gigi Hadid i Zayn Malik - powód rozstania

Dlaczego więc Gigi i Zayn rozstali się, skoro nadal mają dla siebie tyle pozytywnych uczuć? Jak donosi brytyjski dziennik "The Sun", główną winę za to ponoszą ich obowiązki zawodowe, przez które od dawna spędzali ze sobą coraz mniej czasu. Szalone harmonogramy pracy wymagające stałych podróży miały sprawić, że Gigi i Zayn w ostatnich miesiącach bardzo oddalili się od siebie. Jeśli rzeczywiście taki jest powód rozstania tej pary, to nowego znaczenia nabiera wypowiedź Zayna, która znalazła się w jego wywiadzie w magazynie "Billboard" w listopadzie zeszłego roku.

- W zasadzie nie jest nam tak trudno ustawić swoje grafiki. Pomocne jest to, że Gigi jest bardzo zorganizowana. Dzięki Bogu! Bo ja nie jestem w ogóle, więc ona pomaga mi tak ogarnąć swój grafik, żebym mógł się z nią widzieć - powiedział wtedy Zayn.

Wygląda więc na to, że Gigi Hadid mogła mieć już dość swojego niezorganizowanego chłopaka i wiecznych podróży między Los Angeles, Nowym Jorkiem i Londynem, tylko po to, żeby móc spędzić choć trochę czasu ze swoim partnerem. Być może jest to jednak fałszywy trop i nigdy nie poznamy prawdziwego powodu ich rozstania. Jedno jednak jest pewne - byli przepiękną parą. 

Zdjęcia Gigi Hadid i Zayna Malika możecie obejrzeć w naszej GALERII >>>