BALOWO

Kok à la precel
Zwiąż włosy w koński ogon z tyłu głowy i spryskaj błyszczącym lakierem. Złóż go na pół, zwiąż gumkami nad i pod kucykiem, a górę i dół tak powstałego precla przypnij wsuwkami do włosów.

Elegancki toczek
Taką fryzurę zrobisz tylko z długich lub półdługich włosów. Wmasuj w nie trochę żelu, żeby łatwo się układały, zbierz w koński ogon i zwiąż na samym czubku głowy gumką (lekko na boku), a następnie owiń dookoła w kształcie ślimaka, przypinając włosy wsuwkami w kilku miejscach. Upięcie utrwal lakierem.

Retro fale
To klasyczna i bardzo elegancka fryzura. Wymaga długich lub średniej długości włosów. Najpierw zrób przedziałek na boku. Włosy nawiń na grubą lokówkę (ale nie od samej nasady). Lekko je rozczesz, aby powstały wyraźne fale. Nabłyszczający spray sprawi, że będą wyglądać jeszcze bardziej glamour

IMPREZOWO

Zmysłowo rozpuszczone
Lekkie i naturalne fale wyglądają kobieco i efektownie, a są łatwe do wykonania. Najpierw zrób przedziałek pośrodku. Nakręć szerokie pasma włosów na dość grubą lokówkę od ok. 1/3 ich długości. Na koniec przeczesz włosy palcami i utrwal fale lakiere

Grzywka do góry
Propozycja dla osób o regularnych rysach (odsłania twarz i czoło). Na początek wygładź włosy żelazkiem – powinny być idealnie proste (nałóż wcześniej produkt chroniący je przed wysoką temperaturą). Część grzywki i włosów z czubka głowy zepnij z tyłu wsuwkami lub ozdobną spinką. To nada tej prostej fryzurze nowoczesny i niebanalny wygląd.

Szykowny kucyk
Zrób tę fryzurę nieco inaczej niż zwykle, a osiągniesz bardzo oryginalny efekt. Zaczesz włosy na gładko i zwiąż je z tyłu dość wysoko w koński ogon (wcześniej rozprowadź na nich preparat wygładzający). Końcówki włosów na dole przypnij wsuwkami tuż nad szyją. Kucyk rozciągnij na boki, aby był szerszy.