Media obiegła wiadomość, że Doda będzie produkować filmy. A najchętniej tzw. męskie kino, bo takie filmy najbardziej. Doda wystąpi zresztą w trzeciej części nowego PitbullaPatryka Vegi (premiera w 2017 roku). Możemy potwierdzić tę wiadomość - Doda rzeczywiście weszła do branży produkcyjnej i będzie inwestować w polskie kino. A zdradziła nam to już w połowie października podczas wywiadu w programie Gala Studio.

W rozmowie z Natalią Hołownią w naszym internetowym talk-show Gala Studio Doda powiedziała:

Wbrew pozorom jestem bardzo twardo stąpającą po ziemi osobą. Od początku wszystkie swoje pieniądze inwestowałam. Mam parę interesów, o których nikt nie wie - nieruchomości i tak dalej. Natomiast jeśli chodzi o show-biznes muzyczny, no to koncerty, ZAiKS, płyty, różne eventy, występy, reklamy. A teraz jestem częścią zarządu firmy produkcyjnej. Więc będziemy produkować różne fajne rzeczy, nie tylko fajną muzykę, ale i filmy.

Doda debiut aktorski ma już dawno za sobą. Wystąpiła m.in. w filmie Serce na dłoni Krzysztofa Zanussiego (2008), wkrótce pojawi się w serialuDaleko od Noszy, a także występuje obecnie na scenie Teatru Imka w sztuce Słownik Ptaszków Polskich w reżyserii Krzysztofa Materny. Natomiast piosenka Virgin Niebezpieczna Kobieta promuje film Pitbull: Niebezpieczne Kobiety, który miał swoją premierę w listopadzie.

ZOBACZ TEŻ: Doda ścięła włosy, ale... nie tylko ona! Kto w 2016 roku zaszalał z metamorfozą?

A więc Doda jest piosenkarką, aktorką i producentką! Ale zawsze wiedzieliśmy, że to kobieta wielu talentów. Myślicie, że Doda poradzi sobie w roli producenta filmowego i na dłużej zwiąże się ze światem wielkiego ekranu?