Doda na gali Gwiazdy Plejady odebrała statuetkę w kategorii "Metamorfoza Roku". Czytelnicy serwisu docenili zmiany, które przez ostatni rok zaszły w życiu artystki - wyprodukowała film, została aktorką, a także wyszła za mąż. Wokalistka na wydarzeniu zachwyciła metaliczną stylizacją. Ale to nie sukienka Dody przyciągała tego wieczoru największą uwagę. Otóż Rabczewska-Stępień, odbierając statuetkę, postanowiła rozprawić się z hejtem, który spadł ostatnio na jej koleżankę po fachu o Marinę Łuczenko. I choć Doda przyznała, że nie jest z Mariną w specjalnie bliskich relacjach, to jednak nie zgadza się na hejt, jaki spadł na nią ostatnio ze strony mediów. Jak brzmiał najważniejszy fragment tej przemowy? Sprawdź PONIŻEJ.

Przemówienie Dody

Dorota Rabczewska-Stępień sprzeciwiła się medialnemu linczowi nad Mariną Łuczenko, mówiąc:

Największy polski portal ostatnio zrobił medialny lincz na polskiej piosenkarce w zaawansowanej ciąży. Nie mówię, że pałam do niej ogromną sympatią, ale jestem empatyczna i nie pozwolę na nic takiego! Wszyscy jak tu siedzimy powinniśmy zareagować, ponieważ udawanie, że nas to nie dotyczy tylko pozwala na takie działanie.

Doda broni Mariny na gali Gwiazdy Plejady 2018

Doda podczas gali Gwiazdy Plejady 2018 podkreśliła też, jak ważne jest wsparcie innych w show-biznesie i ile szkody przynosi propagowanie hejtu, który może dotknąć nie tylko osób z pierwszych stron gazet, ale też zwykłych obywateli:

Powinniśmy innym dawać przykład, bo później wszyscy są w szoku, że 14-letni Kacper popełnia samobójstwo, bo w szkole ma nagonkę bo nosi rurki, że Dominik się wiesza, ponieważ wszyscy się śmieją, że jest gejem… Sorry, nasz show-biznes daje przykład taki, jaki daje… - mówiła zatroskana Doda.

Przemowa Dody po raz kolejny była emocjonalna, zaangażowana i wygłoszona w ważnej sprawie. A pamiętacie te zeszłoroczną, dotyczącą propagowania damskiej solidarności w show-biznesie? Znajdziecie ją TUTAJ.

Pełne przemówienie Dody obejrzycie poniżej: