Gdzie Doda wzięła ślub? Już wszystko wiadomo! W sobotę, 14 kwietnia, Dorota Rabczewska poślubiła swojego przyjaciela, Emila Stępnia. Para w wielkiej tajemnicy zorganizowała uroczystość w Hiszpanii. Na ślubie pojawili się najbliżsi Dody i Emila, którzy według medialnych doniesień dopiero w ostatniej chwili dowiedzieli się o tym, że wezmą udział w ceremonii zaślubin! Wielkim zaskoczeniem była nie tylko sama ceremonia, ale też miejsce, w którym się ona odbyła. Doda na miejsce swojego wesela wybrała piękny, ekskluzywny i niezwykle drogi hotel w hiszpańskiej Marbelli. Jakie atrakcje oferuje? Jak wygląda w środku i na zewnątrz? Przekonaj się!

Doda i Emil Stępień  - gdzie wzięli ślub?

Ślub Dody i Emila Stępnia odbył się w bardzo luksusowym hotelu w Hiszpanii - Villa Padierna Palace. W tym samym miejscu odbyły się również poprawiny. Okazuje się, że goście piosenkarki i jej świeżo poślubionego męża mieli do dyspozycji m.in. pola golfowe, basen, siłownię, SPA i sauny! To jednak nie wszytko!

Villa Padierna Palace oferuje swoim gościom luksusowe pokoje i wille, wokół których rozciąga się piękny ogród. Okna pokoi wychodzą na pole golfowe, basen lub ogród, a w niektórych przypadkach także na Morze Śródziemne. Wszystkie apartamenty hotelu są klimatyzowane. Wille przylegające do hotelu dysponują prywatnym ogródkiem, zaś niektóre także basenem. W hotelowym spa czeka zaś na gości kryty basen, siłownia, 2 sauny, 3 łaźnie parowe oraz łaźnia turecka. Centrum odnowy biologicznej oferuje zaś lecznicze i pielęgnacyjne zabiegi.

Doda i Emil Stępień zabrali swoich gości na ślub i wesele do hotelu w Marbelli, w którym mogli się nie tylko bawić, ale także wypoczywać i regenerować w wyjątkowo luksusowym anturażu. Apartament typu Suite ze wstępem do spa potrafi w nim kosztować prawie 3 tys. złotych za dobę! Ciekawe zatem, ile Doda i jej świeżo upieczony mąż wydali na całą weselną zabawę… Z pewnością majątek!