Doda zawsze otwarcie cieszy się z mniejszych i większych sukcesów Polaków - szczególnie w świecie muzyki i sportu. Nic więc dziwnego, że to właśnie ona jako jedna z pierwszych pospieszyła z gratulacjami Natalii Nykiel. Z jakiego powodu? 23-letnia wokalistka wystąpiła w środę gościnnie na koncercie Thirty Seconds to Mars w Łodzi. Jared Leto, wokalista i lider zespołu, ku zaskoczeniu zgromadzonej w Atlas Arenie publiczności osobiście zaprosił polską piosenkarkę na scenę. Natalia Nykiel zaśpiewała z gwiazdorem fragment singla "Dangerous Night" z nowej płyty grupy pt. "America". Choć zaskakujący duet Nykiel i Leto nie trwał zbyt długo, to pod adresem piosenkarki po występie i tak posypała się fala pozytywnych komentarzy. Jedną z osób, która cieszy się z, bądź co bądź, sporego sukcesu polskiej gwiazdy jest Doda właśnie.

- Brawo Natalia Nykiel! Super news z Polski - napisała Doda na Instagramie przy zdjęciu Natalii Nykiel z Jaredem Leto zza kulis koncertu.

Natalia Nykiel na koncercie 30 Seconds to Mars

Wierni fani Dody z pewnością domyślają się, dlaczego złożyła gratulacje Natalii Nykiel za jej wspólny występ z Thirty Seconds to Mars. Gwiazda bowiem sama trzy lata temu spełniła swoje marzenie związane ze wspólnym występem z wielką gwiazdą rocka - Slashem. Co więcej, rok temu razem z Virgin zagrała w roli supportu przed Guns N' Roses -  z pewnością wie więc, co mniej więcej czuła Natalia śpiewając z Jaredem Leto.

Zdjęcia Dody i Natalii Nykiel znajdziecie w naszej GALERII >>

ZOBACZ: 30 SECONDS TO MARS W ŁODZI Natalia Nykiel i Jared Leto w duecie! ZDJĘCIA, WIDEO