Doda i Emil Stępień polecieli na urlop. Emil zgotował Dorocie niespodziankę i zabrał ją do raju. Widok i hotel prezentują się naprawdę luksusowo. Doda nie kryje swojej radości. Pochwaliła się luksusowym urlopem na Instagramie. Zdradziła też, że pogoda dopisuje i że będą z mężem odpoczywać i opalać się na słońcu. Pokazała też Emila, który cieszy się, że zrobił żonie udaną niespodziankę. Para na zdjęciach okazuje sobie dużo czułości, wyglądają na bardzo zakochanych. Doda z radości aż klaszcze w dłonie, a potem przytula się do męża. Z tarasu ich drogiego apartamentu widać spokojne morze i góry. Jak sądzicie, dokąd Emil zabrał Dodę? Może do Włoch lub Grecji? Przyjrzyjcie się zdjęciom w naszej GALERII i spróbujcie zgadnąć, dokąd pojechali małżonkowie.

 

Emil Stępień zrobił Dodzie niespodziankę

Doda szykowała się na zasłużony urlop po serii koncertów na żywo. Nie wiedziała tylko, dokąd poleci. Za kierunek wakacji odpowiadał jej mąż, Emil Stępień. Jednak choć Dorota mogła mieć pewne obawy, czy Emil aby na pewno trafi w jej gust, to okazuje się, że... trafił w dziesiątkę!

Zabrałem małżonkę na wakacje-niespodziankę w miejsce,w którym jeszcze nigdy nie była - mówi Emil w filmiku na Instagramie. - Jak Ci się podoba?

No a jak sie może nie podobać?! - odpowiada zachwycona Doda.

Nic dziwnego, że Doda i Emil zdecydowali się na wyjazd za granicę. W końcu ich ostatnie wakacje nad polskim morzem zakłóciła obecność paparazzi. Tym razem para może być pewna, że nikt nie będzie im przeszkadzać i spędzą romantyczny urlop tylko we dwoje. Życzymy udanych wakacji!

PS. Fani artystki obstawiają, że Emil zabrał Dodę do Chorwacji.