Ślub Dody z Emilem Stępniem był wielkim szokiem dla wszystkich, także dla najwierniejszych fanów wokalistki. Przez długi czas para utrzymywała, że łącza ją jedynie kontakty przyjacielskie i biznesowe, a uczucie udało jej się utrzymać w tajemnicy przez kilkanaście miesięcy. Ich miłość wyszła na jaw w sobotę, 14 kwietnia 2018 roku, kiedy to Doda opublikowała na Instagramie zdjęcia obrączek. Jak się później okazało, para zaręczyła się rok wcześniej - latem 2017 roku, a przed wystawnym ślubem w Hiszpanii, wzięła jeszcze dwa, w tym w Ciechanowie.

Doda i Emil Stępień świętują 2. rocznicę ślubu

W kwietniu 2018 zakochani zorganizowali uroczystość w Hiszpanii, a na ślubie pojawili się ich najbliżsi, którzy według medialnych doniesień dopiero w ostatniej chwili dowiedzieli się o tym, że wezmą udział w ceremonii zaślubin! Wielkim zaskoczeniem była nie tylko sama ceremonia, ale też miejsce, w którym się ona odbyła. Doda na miejsce swojego wesela wybrała piękny, ekskluzywny i niezwykle drogi hotel w hiszpańskiej Marbelli - Villa Padierna Palace. W tym samym miejscu odbyły się również poprawiny.

Goście piosenkarki i jej świeżo poślubionego męża mieli do dyspozycji m.in. pola golfowe, basen, siłownię, SPA i sauny. Równie duże wrażenie robiła suknia ślubna Dody - projekt izraelskiej marki Berta, słynącej z przepięknych kreacji, o których marzą kobiety na całym świecie.

Dziś wypada druga rocznica ślubu pary. Z tej okazji przypominamy, jak wyglądał ich "wielki dzień" - zdjęcia ze ślubu Dody i Emila Stępnia obejrzycie w GALERII.

ZOBACZ TEŻ: EMIL STĘPIEŃ kim jest mąż Dody? Wiek, Instagram, producent