Doda i Justyna Steczkowska wystąpiły w historycznym koncercie "Artyści Przeciw Nienawiści". Było to największe i najważniejsze od lat wydarzenie muzyczne w Polsce. Na scenie pojawiły się gwiazdy, prezentujące kompletnie inne nurty muzyczne. Nie zabrakło tych najsławniejszych, jak Maryla Rodowicz, Margaret, Cleo, Grzegorz Hyży oraz właśnie Doda i Justyna Steczkowska. To Doda była zresztą pomysłodawczynią koncertu "Artyści Przeciw Nienawiści". Na pomysł wpadła, gdy dowiedziała się o tragicznej śmierci prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza. Pobudką do zabójstwa prezydenta była właśnie nienawiść. Dorota Rabczewska zaapelowała do gwiazd o zjednoczenie i zaśpiewanie wspólnie przeciw nienawiści na zbiorowym koncercie. Na jej wezwanie odpowiedziało ponad 100 artystów! Zaskoczeniem była zgoda na udział w projekcie Justyny Steczkowskiej, z którą Doda przecież od dawna była w konflikcie. Wczoraj, podczas koncertu "Artyści Przeciw Nienawiści" Doda i Steczkowska pogodziły się! Poznaj wszystkie szczegłóły ich pierwszego od lat spotkania!

Doda i Jutyna Steczkowska pogodziły się

Doda, wymyślając ideę koncertu "Artyści Przeciw Nienawiści", zaapelowała od razu do Justyny Steczkowskiej i Edyty Górniak, by dołączyły do wydarzenia. Podczas gdy Górniak zdecydowanie odmówiła, Steczkowska przyjęła zaproszenie z radością. Przypomnijmy, że konflikt Dody i Justyny zaczął się wiele lat temu, a swoje apogeum miał na planie show "Gwiazdy tańczą na lodzie". Okazuje się jednak, że Steczkowska już dawno temu wybaczyła Rabczewskiej. Jednak pierwsze spotkanie Dody i Justyny Steczkowskiej odbyło się dopiero wczoraj w Łodzi, za kulisami koncertu "Artyści Przeciw Nienawiści". Wiemy jak wyglądało!

Spotkanie Dorota Rabczewskiej i Justyny Steczkowskiej

Doda i Steczkowska rozmawiały ze sobą po raz pierwszy od lat. Spotkały się za kulisami łódzkiego koncertu. Doda zdradziła nam, że jej zdaniem występ Steczkowskiej był po prostu piękny:

Miałyśmy okazję porozmawiać, wyjaśnić sobie wszystko i zacząć od nowa - powiedziała nam Rabczewska.

Tym samym artystki udowodniły, ze ich zaangażowanie w zaprzestanie hejtu i stop mowie nienawiści nie jest na pokaz. Podając sobie rękę i występując razem na scenie zaprezentowały wszystkim, że zawsze warto sobie wybaczyć. Nie warto pielęgnować negatywnych emocji. Zgoda miedzy Dodą i Justyną niech będzie dla wszystkich motywacja i przykładem! #stophejt