Doda i Maja Sablewska to był duet, dla którego nie było rzeczy niemożliwych. Wtedy, gdy współpracowały, Doda odnosiła największe sukcesy. Maja towarzyszyła jej wszędzie - była menedżerką, asystentką, przyjaciółką. Do czasu. W tym samym roku, gdy Doda zakochała się w Nergalu i planowała swój ślub, zerwała kontakt z Sablewską. Nie było to polubowne rozwiązanie współpracy. W mediach pojawiały się rozmaite zarzuty, Doda często w wywiadach dogryzała Mai, twierdziła, że wszystko między nimi jest skończone. I zatrudniała kolejnych menedżerów, podobnie jak zmieniała ukochanych.

Po Nergalu przyszedł czas Błażeja Szychowskiego, a potem Emila Haidar. Wszyscy trzej to już przeszłość w życiu Dody. U jej boku miejsca nie zagrzał dłużej też żaden menedżer. Cóż, Doda słynie z tego, że jest bardzo wymagająca, chce pracować tylko z najlepszymi, a dodatkowo bywa wybuchowa. Praca z nią to na pewno wyzwanie. Ostatnio podjęła je Monika Kordowicz, specjalistka od artystów muzyków, była menedżerka... Justyny Steczkowskiej. Na razie współpraca obu pań przebiega bez zarzutu, a jej największym sprawdzianem będzie zapewne festiwal w Opolu - Doda szykuje spektakularne show!

Podczas gdy mężczyźni i menedżerowi Dody się zmieniali, jej znajomość z Mają Sablewską, choć mocno poturbowana, przetrwała! Dowodem na to jest zdjęcie typu selfie, jakie obie gwiazdy zrobiły sobie na poniedziałkowym pokazie marki Paprocki & Brzozowski.

Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su - napisała wymownie Sablewska pod zdjęciem.

A więc prawdziwa przyjaźń przetrwa wszystko, nawet wystawiona na ciężką próbę. Pytanie, czy Doda i Maja Sablewska znów zaczną współpracować. To ciekawa perspektywa, bo podobno Doda rozstała się ostatnio ze swoją osobistą asystentką... Pamiętajmy jednak, że maja nie jest już menedżerką artystów, ale doradczynią wizerunkową, która zamiast z gwiazdami współpracuje ze zwykłymi kobietami. I ma swój własny program w TVN-ie. Szkoda, bo ten duet na pewno przyniósłby sporo sensacji, nie tylko w świecie muzycznym.

POLECAMY RÓWNIEŻ:Plejada gwiazd na pokazie Paprocki & Brzozowski [ZDJĘCIA]