Doda i Małgorzata Rozenek w takiej samej kreacji! Była i obecna żona Radosława Majdana, choć na pierwszy rzut oka mają zupełnie odmienny gust i styl, po raz kolejny pokazały się w identycznym stroju. Doda na swój Instagram sześć dni temu dodała zdjęcie w dwuczęściowym komplecie w paski, składającym się z topu i długiej spódnicy do ziemi. Wokalistka wybrała tę kreację na swój koncert w Zakopanem. Ku zaskoczeniu internautów, zaledwie wczoraj, w tym samym komplecie na Instagramie zaprezentowała się Małgorzata Rozenek - w towarzystwie Radosława Majdana pozowała w nim w Jeruzalem. Fani od razu wyłapali identyczne kreacje gwiazd, a sprawę skomentowała nawet sama Doda! Wcześniej obie gwiazdy zdecydowały się na taką samą różową sukienkę. Co Doda sądzi o tym, że "Perfekcyjna" zainspirowała się jej stylizacją?

Komplet w paski Dody i Rozenek MARKA, CENA

Kiedy Małgorzata Rozenek dodała zdjęcie w komplecie w paski, fani od razu zasypali ją komentarzami:

"Po raz kolejny sukienka identyczna jak Dody... po co się pani upodabnia do niej???"
"Żenada, znowu porównuję się do Dody, widać że nie ma swojego stylu"
"Przecież to jest kreacja Dody z koncertu!"

Doda również wypowiedziała się na ten temat, sarkastycznie komentując sprawę na Instastories:

"Kochani, prosicie o kody rabatowe w moim sklepiku dla prawdziwych fanek, które kupują i zakładają wszystko to, co ja, więc może... nie wiem, jaki miałby być to kod... "Radek"? - powiedziała Doda, nawiązując do Małgorzaty Rozenek.

Doda i Małgorzata Rozenek wybrały komplet w paski "Tulisa", od polskiej marki odzieżowej - Maare. Jego cena to 449 złotych. W komplecie jakiś czas temu zaprezentowała się również Maffashion.

Zobaczcie ZDJĘCIA kreacji w naszej >>>GALERII<<<

Kto wygląda w niej najlepiej?