Wczoraj pokazywaliśmy już Wam zdjęcie niezwykłej kolekcji butów (a właściwie tylko jej części!), jak należy do Dody. Gwiazda wykorzystała niedawną przeprowadzkę do mieszkania swojego nowego partnera, Emila Haidara, by uporządkować i pochwalić się kilkudziesięcioma parami szpilek, kozaków i sandałków, które są w jej posiadaniu.

Okazuje się, że kolekcja Dody to nie tylko marzenie każdej fashionistki, ale także ogromny wydatek. Jak donosi "Fakt", obuwnicze hobby wokalistki mogło kosztować ją nawet... 200 tysięcy złotych!

Najdroższą parą w zbiorach Rabczewskiej są złote buty z ćwiekami i kolcami marki Christian Louboutin, które kosztują nawet 10 tysięcy złotych. Na zdjęciu, jakie opublikowała w internecie Doda, widać też, że jest ona posiadaczką dwóch par kozaczków Givenchy, które kosztują ok. 6 tysięcy. W takich samych butach widziana była niegdyś Kim Kardashian. Oprócz tego, w kolekcji gwiazdy znaleźć można modele takich luksusowych marek, jak Jimmy Choo, Giuseppe Zanotti czy Nicolas Kirkwood.

Wydalibyście tyle pieniędzy na buty?

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Doda - Przeprowadziła się do nowego partnera!