Magazyn Glamour po raz kolejny wręczył swoje statuetki znanym kobietom, które wyjątkowo wyróżniły się na przestrzeni tego roku. Oficjalny tytuł Kobiety Roku Glamour 2016 przypadł gospodyni show Top Model, modelce i aktorce - Joannie Krupie.

ZOBACZ: Ja bym od razu odpadła w Top Model - wywiad z Joanną Krupą [WIDEO]

Ikoną Stylu uznano blogerkę Jessicę Mercedes Kirschner. Rzeczywiście, styl Jessiki bardzo się ostatnio zmienił i to na lepsze! Blogerka inspiruje się najnowszymi trendami, a sama jest inspiracją dla nastolatek, dwudziestolatek, a nawet dla dojrzałych kobiet, które chcą być modne. Na gali magazynu Glamour Jessica Mercedes wystąpiła w pięknej brzoskwiniowej sukni godnej księżniczki. To projekt polskiej marki Just Paul.

Modelka i gwiazda TVN Paulina Krupińska, która wystąpiła w sukience Violi Piekut, sandałach Steve Madden i biżuterii Selfie Jewelery, zwyciężyła w kategorii Fit, Health & Beauty. Ekspertka od makijażu i urody, Red Lipstick Monster, wygrała w kategorii Online. Youtuberka postawiał tego wieczoru na złoto-czarną sukienkę od Joanny Jachowicz.

ZOBACZ TEŻ: Paulina Krupińska w sesji okładkowej dla magazynu Gala [EXCLUSIVE]

Na czerwonym dywanie pięknie prezentowała się Jessica Mercedes Kirschner, a bardzo oryginalnie wyglądała Margaret. Miała na sobie kolorową architektoniczną sukienkę mini, a do niej szpilki i każdą w innym kolorze. Szałowa sukienka Margaret to projekt Bartka Janusza, fryzjera i stylisty.

POLECAMY: Wiem, że czasem wyglądam jak pajac - wywiad z Margaret [WIDEO]

Na gali magazynu Glamour zjawiły się teżMacademian Girl, Ada Fijał, Katarzyna Warnke, Marcelina Zawadzka oraz Doda. Zajrzyjcie do naszej GALERII i zdecydujcie, kto wyglądał najlepiej!