Doda skomentowała wpis Justyny Steczkowskiej, w którym piosenkarka ogłosiła, że wystąpi w organizowanym przez Rabczewską konkursie "Artyści Przeciw Nienawiści". Dorota wyszła z inicjatywą dużego wspólnego koncertu polskich artystów poruszona tragicznymi wydarzeniami w Gdańsku. Przypomnijmy, że w niedzielę, 13 stycznia, podczas 27. finału WOŚP prezydent Gdańska, Paweł Adamowicz, został kilkakrotnie ugodzony nożem. Zmarł następnego dnia. Doda do koncertu zaprosiła wszystkich, bez względu na muzykę, jaką wykonują, a także na to, czy są z nią w konflikcie czy nie. Rabczewska bezpośrednio w swoim apelu zwróciła się jednak tylko do dwóch piosenkarek - Edyty Górniak i Justyny Steczkowskiej. Podczas gdy Górniak zdecydowanie odmówiła udziału w koncercie, Steczkowska potwierdziła w nim swój udział. Ogłosiła to publicznie w czwartek wieczorem, dodają, że dawno temu wybaczyła Dodzie i nie żywi do niej żadnej urazy. Dorota w rozmowie z Gala.pl po raz pierwszy komentuje wpis Steczkowskiej. Sprawdź PONIŻEJ, co nam powiedziała.

Doda komentuje decyzję Justyny Steczkowskiej

Poprosiliśmy Dorotę Rabczewską o komentarz w sprawie stanowiska Justyny Steczkowskiej. Artystka nie kryła, że jest szczęśliwa, iż coraz więcej artystów dołącza do koncertu. Docenia także chęć udziału w nim Steczkowskiej i dziękuje za jej zaangażowanie:

Dziękuje w imieniu swoim i artystów za wsparcie. Sprawdziliśmy datę i na pewno się uda. Szykuje się wieczór pełen wspaniałych emocji - powiedziała Doda. w rozmowie z Gala.pl.

Rabczewska angażuje się obecnie w dwa duże projekty. Pierwszym z nim jest oczywiście organizacja koncertu "Artyści Przeciw Nienawiści", a drugim promocja jej najnowszej, dopiero co wydanej płyty pod tytułem "Dorota". Doda śpiewa na niej ulubione piosenki swojej ukochanej, zmarłej w zeszłym roku babci. Na płycie znalazły się też trzy premierowe utwory. Nowa płyta Dody od razu wskoczyła na listę TOP 100 EMPiKu. Zainteresowanie krążkiem jest bardzo duże, bo Doda zaproponowała atrakcyjny, różnorodny repertuar, a każdy utwór wyśpiewała w towarzystwie orkiestry.

W informacji prasowej czytamy:

Dziś ma premierę długo wyczekiwana płyta Dody. Inna niż wszystkie dotychczasowe, wysmakowana i nagrana z orkiestrą, pozwala odkryć prawdziwą twarz artystki. Płyta zawiera dwa premierowe utwory, w tym przebojowy „Nie wolno płakać”, a także niezapomniane hity w nowych brawurowych interpretacjach. To prawdziwa gratka dla fanów Dody oraz tych, którzy kochają dobrą muzykę!

Już 21 marca odbędzie się wielki koncert promujący płytę "Dorota" Rabczewskiej. Prawdopodobnie jeszcze przed nim będzie miało miejsce show "Artyści Przeciw Nienawiści". Gala.pl objęła to wydarzenie patronatem medialnym.