Doda obchodzi dziś swoje 35. urodziny. Z tej okazji wydawnictwo Agora, z którym związana jest wokalistka, postanowiło przygotować dla niej niespodziankę. Zaproszono przyjaciół Dody oraz osoby, z którymi artystka przez lata współpracowała, do nagrania dla niej życzeń urodzinowych i odpowiedzenia wszystkim fanom na nurtujące pytanie - jaka Doda jest naprawdę? W akcji wzięli udział Slash, Maryla Rodowicz, Agnieszka Radwańska, Izabela Kuna, Michał Wiśniewski, Tomasz Lubert, Marek Dutkiewicz, Andrzej Puczyński, Ela Zapendowska, Agnieszka Suchora, Joanna Sarapata, Honorata Skarbek, Krzysztof Materna, Wanda Kwietniewska i Janusz Stokłosa.

Artyści o Dodzie WIDEO

Doda mimo swojej kontrowersyjnej osobowości, która nie wszystkim przypada do gustu, może liczyć w show-biznesie na osoby, które wypowiadają się o niej w najlepszy możliwy sposób. Z okazji urodzin Dody, w wideo zatytułowanym "Artyści o Dodzie", wypowiedziało się na jej temat kilkanaście gwiazd. Wśród nich jest m.in. Elżbieta Zapendowska, która była kiedyś jej nauczycielką śpiewu, Slash, czy Wanda Kwietniewska z zespołu Wanda i Banda:

"Jesteś idealną wokalistką wszech czasów" - mówi w filmie Zapendowska.

"Ludzie tak naprawdę Cię nie znają do końca i nie wiedzą że Doda która jest zawsze naszpanowana, piękna i w ogóle, jest kimś naprawdę bardzo miłym, mówiącym ładnym polskim językiem" - dodaje Wanda Kwietniewska.

"Dorota, chciałabym Ci po prostu życzyć wszystkiego najlepszego na urodziny i żebyś była szczęśliwa" - życzy Dodzie Slash.

Wideo Artyści o Dodzie obejrzycie poniżej:

Przypomnijmy, że Doda jest pomysłodawczyni koncertu Artyści przeciw nienawiści. Wraz z niemal setką gwiazd polskiego show-biznesu, które odpowiedziały na jej apel, organizuje wielkie muzyczne widowisko jako wyraz sprzeciwu wobec agresji i hejtu po tragicznej śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Znamy już wielu artystów, którzy zaangażowali się w projekt i których już 27 lutego zobaczymy razem na scenie. Są wśród nich m.in. Maryla RodowiczSylwia GrzeszczakGrzegorz HyżyJustyna Steczkowska i Sarsa