Doda zabrała głos w sprawie medialnej wojny Małgorzaty Rozenek z Kingą Rusin. Była żona Radosława Majdana postanowiła skomentować postawę obrońców jego obecnej partnerki wobec konfliktu z prowadzącą "Dzień Dobry TVN". Doda w opublikowanym na Instagramie wpisie daje jasno do zrozumienia, że nie podoba jej się sposób, w jaki bliscy Małgorzaty Rozenek wypowiadają się na temat jej kłótni z koleżanką ze stacji.

- Zauważyłam, że branża, która wspiera Rusin nie obraża personalnie Rozenek. Natomiast ci, którzy wspierają Rozenek (głównie rodzina) robią to w kierunku Rusin notorycznie :/ Wyzywanie jej od obrzydliwych, toksycznych osób na Instagramie czy na łamach gazety nie jest w porządku - napisała Doda.

Doda zabiera głos w aferze Rozenek-Rusin

Doda wyraźnie odnosi się tutaj do publicznych wypowiedzi do Radosława Majdan oraz ojca Małgorzaty Rozenek, Stanisława Kostrzewskiego, którzy nie pozostawili suchej nitki na Kindze Rusin. Zdaniem Doroty Rabczewskiej-Stępień, panowie powinni raczej skupić się na przytoczeniu racjonalnych argumentów w dyskusji na temat współpracy z markami testującymi swoje produkty na zwierzętach, zamiast na personalnych wycieczek wobec skonfliktowanej z Małgorzatą Rozenek kobietą.

- Wolę poczytać argumenty niż wyzwiska kierowanie w kierunku kobiety przez mężczyzn. Jak ona ma sama odpierać ten atak? - pyta retorycznie Doda.

Na końcu swojego wpisu Doda opublikowała ankietę. Zapytała w niej swoich fanów o to, czy zachowanie najważniejszych mężczyzn w życiu Małgorzaty Rozenek jest "fair".

Zdjęcia Dody, Małgorzaty Rozenek i Kingi Rusin znajdziecie w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: OJCIEC MAŁGORZATY ROZENEK w mocnych słowach o Kindze Rusin: „Toksyczna osoba!”