Kilka tygodni temu Doda zapowiedziała, że w jej życiu szykują się spore zmiany. Gwiazda podzieliła się z fanami zdjęciami zza kierownicy swojego auta, informując ich, że rusza do Krakowa. Wielbiciele wokalistki szybko wysnuli podejrzenia, że Rabczewska zamierza przeprowadzić się do grodu Kraka.

Okazuje się, że wcale się nie mylili! Doda rzeczywiście miała w planach spędzenie w stolicy Małopolski trochę czasu, bo... miała wcielić się w główną rolę w przygotowywanej przez Janusza Józefowicza inscenizacji musicalu "Legalna blondynka"!

Reżyser uważał ponoć, że gwiazda byłaby idealną kandydatką do tej roli.

Według niego Doda była idealną kandydatką i zapewniłaby medialny rozgłos – zdradził w rozmowie z "Faktem" pracownik produkcji.

Niestety, z wielkich planów Dody i Józefowicza niewiele wyszło. Gwiazdą musicalu zostanie bowiem Barbara Kurdej-Szatan!

Nie oznacza to jednak, że musicalowa kariera Rabczewskiej, która pierwsze kroki w show-biznesie stawiała właśnie w prowadzonym przez Janusza Józefowicza teatrze "Studio Buffo", zakończy się! Jest szansa, że zobaczymy gwiazdę w którejś z innych produkcji krakowskiego Teatru Variete!

Główna rola w musicalu „Legalna blondynka” została obsadzona i zobaczymy w niej Barbarę Kurdej-Szatan. Z panią Rabczewską były prowadzone rozmowy i niewykluczone, że pojawi się ona w innych projektach realizowanych przez nasz teatr – wyjaśniła w rozmowie z "Faktem" Agnieszka Krajewska z Teatru Variete. 

Wyobrażacie sobie Dodę jako gwiazdę musicalu?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Doda - Jest już po ślubie?!