Doda w Cannes jest jako producentka filmowa. Promuje na festiwalu swoją firmę produkcyjną, a także szuka nowych talentów i ciekawych filmów, w które warto zainwestować. Doda w Cannes otrzymała oficjalną akredytację festiwalową i może brać udział w wydarzeniach dla producentów, specjalnych pokazach filmowych, a także może pojawiać się na wspaniałym czerwonym dywanem rozciągniętym przed pałacem festiwalowym. Dziś Doda zadebiutowała na czerwonym dywanie w Cannes! Pojawiła się tam razem z francuskimi i innymi gwiazdami, które świętowały 70-lecie Festiwalu Filmowego w Cannes. Na czerwony dywan szykowała się w swoim apartamencie w Hotelu Majestic Barriere, a pomagał jej w tym sztab marki Yves Saint Laurent. Na czerwonodywanowej gali w Cannes Doda wystąpiła w fioletowej koronkowej sukni z piórami marki Ralph & Russo. Wspaniała kreacja Haute Couture powstała specjalnie dla Dody. Do efektownej sukni Doda dopasowała wysokie jasne szpilki, metaliczną torebkę Chanel, a blond włosy spięła w niski mały koczek. Jak wam się podoba Doda w Cannes?

Doda gościła na prestiżowej gali z okazji 70-lecia Festiwalu Filmowego w Cannes. Na tej wielkiej gali pojawiły się również największe gwiazdy kina, jak Monica Bellucci, Uma Thurman, Tilda Swinton, Monica Bellucci, Collin FarrellNicole Kidman, Charlize Theron, Marion Cotillard, Salma Hayek czy Benicio del Torro. Doda na czerwonym dywanie w Cannes pozowała razem z aktorką Evą Longorią, piosenkarką Ritą Orą czy modelką Barbarą Palvin. Doda w sukni marki Ralph & Russo pozowała zagranicznym fotoreporterom. Zrobiła sobie też selfie z Andrzejem Chyrą. Jak wyglądała? Sprawdźcie w naszej GALERII.

Przypomnijmy, że Doda w Cannes jest już od wczoraj. Pojawi się jeszcze zapewne na kilku wydarzeniach festiwalowych. Mamy nadzieję, że zaprezentuje jeszcze wiele spektakularnych stylizacji!

 

 

@yslbeauty crew Thx for Make Up and beautiful hair !

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen) 23 Maj, 2017 o 9:18 PDT