Za chwilę Doda wypuszcza nowy klip, a tymczasem intensywnie koncertuje w Polsce i na świecie. W miniony weekend Doda wzięła udział w wielkiej gali Daf Bama Music Awards 2016 w Niemczech. Przywiozła z niej dwie kolejne nagrody do swojej kolekcji - dla najlepszej polskiej piosenkarki i za najlepsze wideo do piosenki Nie pytaj mnie.

Na gali w Hamburgu Doda zagrała najnowszy rockowy singiel zespołu Virgin oraz pojawiła się razem z innymi gwiazdami na czerwonym dywanie. Spotkała m.in. swoich idoli z dzieciństwa, grupę Kelly Family.

Doda zaprezentowała w Niemczech trzy efektowne stylizacje. Na scenie wystąpiła w stroju autorstwa Bartka Janusza i srebrnych metalicznych kozakach marki Balenciaga. Później wystąpiła w czarnej zabudowanej sukience mini oraz seksownych rajstopach kabaretkach. Co ciekawe, Doda włożyła rajstopy na cieliste szpilki. Uzupełnieniem stylizacji był czarny kaszkiet z napisami robiony na zamówienie. Trzecią, bardziej wieczorową stylizacją, była czarna gorsetowa suknia z trenem marki Dsquared ozdobiona srebrnymi akcesoriami zrobionymi ręcznie przez serbską artystkę. Nie zapomnijmy też o zakręconej fryzurze.

Która stylizacja Dody podoba Wam się bardziej? Obie obejrzycie w naszej GALERII>>

POLECAMY RÓWNIEŻ: Wszyscy menedżerowie Dody. Dlaczego ich zwolniła?