Doda wystąpiła na specjalnym koncercie urodzinowym, zorganizowanym z okazji jej nadchodzących 35 urodzin oraz wydania nowej płyty "Dorota". Rabczewska pierwszy raz zaśpiewała przed publicznością na żywo przy akompaniamencie orkiestry symfonicznej pod batutą Wojciecha Zielińskiego. Koncert Dody odbył się w poniedziałek, 11 lutego, w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie. Artystka pojawiła się przed gośćmi w długiej srebrnej sukience z głębokim rozcięciem, ukazującym nogę aż do uda. Doda do wspaniałej sukni dopasowała skromny, elegancki wizaż - włosy upięła w nieregularny kok, postawiła na oszczędny makijaż. Dorota wyglądała tego wieczoru fantastycznie. Podobnie brzmiał jej głos. Doda wykonała premierowo 8 utworów ze swojej nowej płyty, którą nagrała wraz z orkiestrą. Na koniec występu na scenę wniesiono ogromny tort. Znajdowała się na nim idealnie odtworzona okładka nowej płyty Dody.

Oczywiście, na tak ważnym wydarzeniu dla piosenkarki nie mogło zabraknąć jej najbliższych. Dodę wspierali jej rodzice, Wanda i Paweł Rabczewscy, oraz mąż, Emil Stępień.

Zobacz PONIŻEJ wideo z koncertu urodzinowego Doroty Rabczewskiej. A w naszej GALERII znajdziesz zdjęcia z tego wydarzenia.