Doda skradła show na uroczystej premierze filmu "Pitbull. Ostatni pies". We wtorek wieczorem gwiazda razem z całą obsadą i twórcami najnowszej produkcji Władysława Pasikowskiego zjawiła się na czerwonym dywanie w Multikinie w warszawskich Złotych Tarasach, lecz wzrok wszystkich fotoreporterów i zgromadzonych gości skupiony był tylko na niej. Trudno jednak się temu dziwić - Dorota Rabczewska zaskoczyła wszystkich swoją niezwykle elegancką stylizacją! Tym razem Doda postawiła na szykowną klasykę, czyli czarny garnitur, białą koszulę i czerwone szpilki. Artystka dopełniła swoją look gładko zaczesanymi włosami i nałożoną na usta czerwoną pomadką. Klasa! Podobnego zdania są zresztą internauci komentujący zdjęcie Dody z premiery "Pitbulla" na naszym Instagramie:

- Z klasą. Elegancko. Podoba mi się!
- Stylówa coś pięknego
- Wreszcie z klasą i ze smakiem

ZOBACZ: PITBULL. OSTATNI PIES Doda, Marcin Dorociński, Cezary Pazura z żoną - zobacz gwiazdy na premierze

Doda na premierze "Pitbull. Ostatni pies"

Nam stylizacja Dody podoba się z jeszcze innego powodu, bowiem przywodzi nam na myśl fantastyczny wygląd Angeliny Jolie, który gwiazda Hollywood zaprezentowała w 2014 roku na gali rozdania nagród BAFTA. Okazuje się zresztą, że gwiazdy w obydwu przypadkach miały na sobie kreacje tej samej marki!

UWAGA: Doda wzięła ślub! Gdzie i kiedy? Kim jest mąż Dody? SPRAWDŹ

Doda sama pochwaliła się na Instagramie, że stóp do głów ubrana była w projekty Yves Saint Laurent. Zastanawiacie się, ile mogła kosztować taka stylizacja? Sprawdziliśmy to. Strój gwiazdy na premierze filmu, którego była współproducentka mógł kosztować prawie 17 tys. zł. Sama koszula Saint Laurent z plisowaną wstawką w centrum handlowym Vitkac kosztuje 3409 zł. Najdroższym elementem stroju Dody była jednak czarna marynarka za ok. 2 tysiące euro (ok. 8400 zł). 

Zdjęcia Dody na premierze filmu "Pitbull. Ostatni pies" i Angeliny Jolie na gali BAFTA 2014 możecie obejrzeć w naszej GALERII >>>