Doda i Max Hodges - co ich łączy? W sieci pojawiły się dziś wspólne zdjęcia polskiej wokalistki i amerykańskiego aktora, które rozpętały burzę w mediach społecznościowych. Internauci odkryli, że na Instagramie gwiazdora znanego m.in. z użyczania głosu jednej z postaci w serialu "Family Guy", znajduje się wiele zdjęć z Dodą, które mogą wskazywać na ich bliską relację. Oboje przebywają obecnie w Stambule i publikują fotografie z tych samych lokalizacji. Ich pierwsze wspólne fotografie na Instagramie pochodzą jednak jeszcze z ubiegłego roku.

Co łączy Dodę i Maxa Hodgesa?

Co szczególnie zdziwiło fanów, to zdjęcie, na którym Doda całuje się z przystojnym blondynem, które zostało dziś opublikowane na jego profilu na Instagramie. Aktor w opisie zasugerował nawet, jakoby zaręczył się z wokalistką. Na profilu Dody pojawił się z kolei cytat: Nigdy nie chciałam czegoś perfekcyjnego, jedynie prawdziwego. Nie wiadomo do końca o co chodzi w sprawie, gdyż przypominamy, że Doda od 2018 roku jest żoną producenta, Emila Stępnia.

Spróbowaliśmy się skontaktować z Dodą w sprawie wspomnianych zdjęć, jednak do tej pory nie otrzymaliśmy odpowiedzi. Dodatkowo profil Maxa Hodgesa zniknął z Instagrama. Jego wspólne fotografie z wokalistką wciąż widnieją jednak na Facebooku.

Zdjęcia pary, które zniknęły już z Instagrama obejrzycie w galerii.

Ran into somebody on the other side of the world

Opublikowany przez Max Hodges Niedziela, 16 sierpnia 2020

England, love ya always

Opublikowany przez Max Hodges Piątek, 22 listopada 2019

Im home and don’t like it

Opublikowany przez Max Hodges Sobota, 25 stycznia 2020

ZOBACZ TEŻ: Max Hodges to nowy mężczyzna w życiu Dody. Kim jest przystojny Amerykanin?