Dziś media obiegła plotka, mówiąca, że Doda (32) nie zagra w Pitbullu 3. Chodzi oczywiście o trzecią część nowego Pitbulla Patryka Vegi (pierwotny Pitbull, od którego wszystko się zaczęło, miał premierę w 2005 roku; tzw. nowy Pitbull to filmy Pitbull: Nowe Porządki i Pitbull: Niebezpieczne Kobiety). Jak się okazuje, Doda dostała propozycję zagrania w "Pitbullu" i ją przyjęła. I, wbrew plotkom, nic się w tej kwestii nie zmieniło. Doda zagra w Pitbullu! Jako dowód przedstawiamy Wam oficjalne oświadczenie spółki Ent One Investments, które rozwiewa wszelkie wątpliwości. Jest też komentarz samej Dody.

Prawa do produkcji kolejnej części Pitbulla posiada spółka Ent One Investments, której Prezes Zarządu, Emil Stępień, potwierdza, że Doda zagra w kolejnej części tej popularnej serii filmowej. To Ent One Investments i Emil Stępień odpowiadali za wszystkie dotychczasowe produkcje Pitbulla i ta firma pracuje również nad kolejnym odcinkiem. Patryk Vega nie będzie pracował przy kolejnych częściach Pitbulla, ponieważ nie udało mu się uzgodnić warunków współpracy z firmą Ent One Investment, która posiadała i posiada prawa do wszystkich części Pitbulla.

Patryk Vega nie będzie pracował przy kolejnych częściach "Pitbulla". Negocjacje w tej sprawie trwały dość długo, ale nie osiągnęliśmy porozumienia. Jako producent wszystkich dotychczasowych filmów z serii „Pitbull” zapewniam wszystkich widzów, że reżyser nowego odcinka zagwarantuje widzom równie fantastyczne emocje - co najmniej takie, jak w dotychczasowych filmach. Potwierdzam także, że Pani Dorota Rabczewska wystąpi w kolejnej części "Pitbulla". Umowa pomiędzy Dodą a Ent One Investments dotycząca roli w tym filmie została podpisana jeszcze w ubiegłym roku i jest wiążąca - mówi Emil Stępień, Prezes Zarządu Ent One Investment.

O tym, że zagra w Pitbullu, Doda powiedziała nam już w listopadzie zeszłego roku, w naszym wywiadzie w programie Gala Studio:

A dziś Doda raz jeszcze potwierdziła swój udział w Pitbullu 3za pośrednictwem Instagrama (209 tys. followersów). Teraz nikt już nie powinien mieć żadnych wątpliwości.