Doda wystąpiła w naszym talk-show Gala Studio i odpowiedziała na wiele trudnych pytań. Jak zwykle - otwarcie i szczerze. Udało nam się nawet dowiedzieć, czy jest fanką show Azja Express i co dziś myśli o swoim byłym mężu, Radosławie Majdanie (dziś mężu Małgorzaty Rozenek).

- Który z twoich związków był tym najpiękniejszym, najlepszym, najważniejszym?

Każdy z nich był bardzo wyjątkowy na swój sposób. Każdy mnie zupełnie czego innego nauczył. W każdym z tych mężczyzn byłam bardzo zakochana i bardzo mu oddana.

- Jakie masz dziś relacje z Radosławem Majdanem?

Dziś z Radkiem mamy prawidłowy kontakt.

- Nie oglądasz Azja Express? Radek jest najbardziej pozytywnym bohaterem tego show. Naprawdę jest tak ciepłą, dobrą osobą?

Nie mam czasu oglądać Azja Express. No ja z Radkiem byłam sześć lat i on jest... Z jakiegoś powodu przez te sześć lat, mimo różnych jego wyskoków, wytrwaliśmy.

Doda zapewniła też, że najlepiej czuje się... jako singielka. Wtedy nigdy nie pozwala sobie na słabości i łzy. Jest szczęśliwa i spełniona. Dlatego obecnie nie szuka miłości. Za to skupia się na rozwoju zawodowym. Założyła firmę producencką, skończyła nową płytę nagraną jako Virgin, wystąpiła na deskach Teatru Imka.

Cały wywiad z Dodą w Gala Studio obejrzycie tutaj>>