Kilka dni temu Doda poinformowała za pośrednictwem Instagrama, że rozwodzi się z Emilem Stępniem. Wszystko wskazuje na to, że wokalistka chce jak najszybciej odciąć się od męża. W rozmowie z "Pulsem Biznesu" skomentowała podejrzenia o oszustwa finansowe, a także zapewniła, że rozwód i premiera "Dziewczyn z Dubaju" są dla niej priorytetem.

Doda o rozwodzie z Emilem Stępniem i podejrzeniach o oszustwa finansowe 

Małżeństwo Dody i Emila Stępnia rozpadło się. Piosenkarka kilka dni po ogłoszeniu tej informacji zapewniła na Instagramie, że obecnie psychicznie czuje się lepiej.

Teraz chciałabym bardzo postawić na siebie, ponieważ w ostatnim czasie zamknęłam się w swojej skorupie, wycofałam się. Miałam swoje troski, trochę lizałam rany, regenerowałam się psychicznie. Musiałam nabrać sił, a teraz powoli, powoli wracam do nich - powiedziała.

Gwiazda przerwała także milczenie w sprawie kontrowersji wokół sądowej upadłości maltańskiej spółki Ent One Studios, której jest współwłaścicielką. Firma prowadzona przez nią i Emila Stępnia pozyskiwała pieniądze na projekty od inwestorów, a jak się teraz okazało - źródła finansowania, umowy i rozliczenia budzą wątpliwości śledczych. Część inwestorów podejrzewa spółkę o oszustwa.

W rozmowie z "Pulsem Biznesu" Doda po raz pierwszy odniosła się do sprawy. Gwiazda przypomniała, że była producentem kreatywnym, a finansami i umowami zajmował się mąż, wiec o wielu transakcjach i decyzjach Stępnia nie miała pojęcia. 

Nie mam z tym nic wspólnego i proszę mnie z tym nie łączyć. Prywatnie i biznesowo moje zaufanie do męża było bezgraniczne i stąd wynika mój brak wiedzy i świadomości w niektórych tematach, m.in. dotyczących amerykańskich spółek i kobiety, o którą pan pyta - powiedziała Doda.

Doda zapewniła również, że obecnie najważniejszy jest dla niej szybki rozwód i to, czy film "Dziewczyny z Dubaju" okaże się sukcesem.

Najważniejszy dla mnie jest teraz sprawny rozwód oraz sukces filmu "Dziewczyny z Dubaju", któremu poświęciłam ostatni rok. Mogę zapewnić inwestorów, że film będzie na najwyższym poziomie artystycznym, o czym będzie można przekonać się na jego premierze w listopadzie 2021 roku - dodała.

ZOBACZ TAKŻE: Emil Haidar, były narzeczony Dody, skomentował jej rozwód. Posunął się za daleko?