Doda i Radosław Majdan byli małżeństwem kilkanaście lat temu. Para poznała się nad morzem, a piłkarz dosyć szybko zdecydował, że chce oświadczyć się wokalistce. Doda i Majdan stanęli na ślubnym kobiercu w 2005 roku. Od pierwszych dni związku wzbudzali ogromne zainteresowanie mediów, nazywano ich nawet "polskimi Beckhamami". Sielanka nie trwała jednak długo - w 2007 roku Rabczewska złożyła pozew o rozwód, a rok później ich małżeństwo należało już do przeszłości. Po rozstaniu byli małżonkowie oskarżali się nawzajem o wielokrotne zdrady, a Majdan twierdził nawet, że żona założyła mu podsłuch w samochodzie.

Doda opowiedziała o zdradach Radosława Majdana

Doda do małżeństwa z Majdanem odniosła się w nowym wywiadzie dla portalu "Przeambitni.pl". Przyznała, że były mąż w przeszłości zdradzał ją z prostytutkami, a jego zachowanie wywołało u niej traumę. - Ciężko było mieć pretensje do jednej dziewczyny, skoro było ich aż tyle, że ciężko zliczyć. To było tak traumatyczne wydarzenie dla mnie jako młodej dziewczyny, że wymazałam je z pamięci. Niech inni się teraz martwią.

Wokalistka, która podjęła się produkcji filmu "Dziewczyny z Dubaju" przyznała również, że podczas przygotowań musiała zrezygnować z niektórych spotkań z osobami ze świata prostytucji, gdyż przypominałyby jej one o traumie sprzed lat. - Nie chciałam rozmawiać z osobami, które bezpośrednio kierowały tym biznesem, ponieważ wiedziałam, że emocjonalnie mogę tego nie zdzierżyć. Zwłaszcza, że tam przewijały się nazwiska, które były mi bliskie i byłoby mi przykro i nie wiedziałabym, jak się zachować.

ZOBACZ TEŻ: DODA w mocnych słowach o byłym mężu: "Majdan jest seksoholikiem, nie pedofilem. Mam nadzieję"