Doda obchodzi dziś 33 urodziny. W dobrym nastroju piosenkarka jest już od rana, a wieczorem szykuje dla przyjaciół przyjęcie w klimacie Alicji w Krainie Czarów. Będzie magicznie! Przy okazji Doda podziękowała dziś swoim najbliższym za wsparcie, jakie okazali jej w minionym roku. Przypomnijmy, że to nie był łatwy dla Dody czas. Kilka razy musiała stawić się w sądzie, wciąż ciągnęła się za nią sprawa bójki z Agnieszką Szulim, rozstała się z narzeczonym Emilem Haidarem i procesowała się z nim w kwestii finansów. Był to jednak też rok, w którym reaktywowała zespół Virgin oraz zbierała komplementy za występ w sztuce teatralnej Słownik Ptaszków Polskich, a także w którym Doda ogłosiła, że wystąpi w nowym Pitbullu i będzie produkować filmy! Komu więc i za co podziękowała dziś Doda? Poniżej publikujemy treść jej wzruszającego wpisu:

Ostatni rok był dla mnie naprawdę wyjątkowy. Dziękuję jak zawsze mojej rodzinie i wam, Kochani, za wsparcie i dobre słowo!
A ponieważ ostatni rok spędziłam jako singielka (tak, tak! nie czytajcie plotek) to muszę podziękować niezwykłym mężczyznom, których spotkałam w ubiegłym roku na swojej drodze i którzy sprawili, że się nie tylko rozwinęłam zawodowo, ale też jestem inną Dodą!
Wielkie dzięki zatem dla: Krzysia Materny, który zaprosił mnie do świata aktorstwa, oswoił i nauczył najważniejszego ;)
Patrykowi Vedze za pierwszą propozycje kinową i scenariusz z napisaną dla mnie rolą. Mimo że losy potoczyły się tak, a nie inaczej, przeglądam z poruszeniem i uśmiechem rolę Ali. Władysławowi Pasikowskiemu, którego scenariusz do kolejnego Pitbulla to dla mnie zaszczyt!

Emilowi Stępniowi, dzięki któremu złapałam bakcyla produkcyjnego, za wspólne kreowanie pomysłów zawodowych i stworzenie super teamu artystycznego! Krzysztofowi Jaroszyńskiemu za niezwykle poczucie humoru przy tworzeniu mojej postaci w serialu i cudowne przyjęcie na planie. Slashowi za spełnienie mojego marzenia i wspólny koncert ORAZ za spełnienie kolejnego i... kurde znowu jeszcze nie mogę powiedzieć ;) Już dziś niczym Alicja przejdę na drugą stronę lustra!!!

A teraz wyjaśnijmy. To właśnie Krzysztof Materna zaproponował Dodzie rolę w sztuce "Słownik Ptaszków Polskich" w Teatrze Imka (swoją drogą, widzieliście już piękną córkę Materny, Matyldę?). Jest też jej reżyserem oraz sam pojawia się w sztuce jako aktor. Występuje w niej też m.in. Olga Bołądź. Patryka Vega miał natomiast kręcić nowego, trzeciego w serii, "Pitbulla", ale rozstał się z producentami. Pieczę nad trzecim Pitbullem przejął Władysław Pasikowski, twórca legendarnych "Psów". Ostatnio producenci oraz sama Doda potwierdzili, że artystka na pewno - wbrew plotkom - wystąpi w nowym "Pitbullu".

Rabczewska w swoim oświadczeniu zdementowała też jeszcze jedną plotkę. Doda zaprzeczyła, że ma romans z producentem Emilem Stępniem. O ich rzekomym związku rozpisywały się ostatnio portale plotkarskie, ale Doda zadeklarowała, że jest singielką. Co zresztą wielokrotnie podkreślała w naszym wywiadzie w programie Gala Studio.

Z okazji urodzin życzymy Dodzie wszystkiego, co najlepsze, a także spełnienia (kolejnych) marzeń!

 

Dziś moje urodziny !33 lata to niesamowity czas dla kobiety! Ostatni rok był dla mnie naprawdę wyjątkowy. Dziękuję jak zawsze mojej rodzinie i wam Kochani za wsparcie i dobre słowo! A ponieważ ostatni rok spędziłam jako singielka (tak, tak! nie czytajcie plotek ;) to muszę podziękować niezwykłym mężczyznom, których spotkałam w ubiegłym roku na swojej drodze i którzy sprawili, że się nie tylko rozwinęłam zawodowo ale też jestem inną Dodą! Wielkie dzięki zatem dla: Krzysia Materny, który zaprosił mnie do świata aktorstwa, oswoił i nauczył najważniejszego ;) Patrykowi Vedze za pierwszą propozycje kinową i scenariusz z napisaną dla mnie rolą. Mimo że losy potoczyły się tak, a nie inaczej, przeglądam z poruszeniem i uśmiechem rolę Ali . Władysławowi Pasikowskiemu, którego scenariusz do kolejnego Pitbulla to dla mnie zaszczyt! Emilowi Stępniowi, dzięki któremu złapałam bakcyla produkcyjnego za wspólne kreowanie pomysłów zawodowych i stworzenie super teamu artystycznego! Krzysztofowi Jaroszyńskiemu za niezwykle poczucie humoru przy tworzeniu mojej postaci w serialu i cudowne przyjęcie na planie. Slashowi za spełnienie mojego marzenia i wspólny koncert ORAZ za spełnienie kolejnego i ...kurde znowu jeszcze nie moge powiedzieć ;) Już dziś niczym Alicja przejdę na drugą stronę lustra!!!

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen) 14 Lut, 2017 o 11:22 PST