Nazywana jedną z pierwszym celebrytek w naszym kraju. Uwielbia metamorfozy sceniczne, ale nie tylko. Zawsze profesjonalna, odważna, seksowna i piekielnie zdolna. Nie każdy ją lubi, ale nie każdy musi. Ona wie, po co jest na scenie. Doda obchodzi 33 urodziny! Kim dziś jest Dorota Rabczewska?

Doda wraz z zespołem Virgin szybko podbili listy przebojów, a do dziś każdy zna ich hity: „Dżaga”. „Nie zawiedź mnie” czy Mam tylko ciebie”. W 2007 roku spróbowała swoich sił w karierze solowej i nadal wydaje płyty uwielbiane przez miliony fanów nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Z krzykliwego wizerunku inspirowanego Christiną Aguilerą przemieniła się w jedną z najlepiej ubranych polskich artystek. 

Nic dziwnego, że podczas jej koncertów sale wypełnione są po brzegi. Wszystko zawsze jest dopracowane - od stylizacji po efekty pirotechniczne. Dziś Doda obchodzi 33. urodziny. Postanowiliśmy pokazać Wam wyjątkowe zdjęcia Dody z wszystkich sesji do magazynu "Gala". Gwiazda uwielbia eksperymentować, stąd w naszej galerii zobaczycie Dodę w różnych wcieleniach i obliczach.