Doda (32) w końcu odniosła się do poniedziałkowych rewelacji mediów. Jedna z gazet, jak i kilka portali internetowych, podała informację, jakoby do mieszkania Dody wszedł komornik, aby odebrać piosenkarce pierścionek zaręczynowy. Chodzi oczywiście o wart ponad 200 tysięcy złotych pierścionek, jaki Dodzie podarował Emil Haidar, jej były narzeczony. Przypomnijmy, że Doda i Emil byli zaręczeni i planowali ślub, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło. Media donosiły, że komornik nie tylko odwiedził Dodę, ale też, że z konta artystki zostanie pobrana suma równoznaczna wartości pierścionka. Dziś wszystko się wyjaśniło! Doda podzieliła się z fanami jednoznacznym wpisem i zdjęciem. Pokazała też pierścionek!

Doda opublikowała na Instagramie oświadczenie dotyczące zamieszania związanego ze zwrotem pierścionka zaręczynowego oraz pobraniem należności z jej konta bankowego. Dodała także dwa zdjęcia samego pierścionka, udowadniając, że - wbrew plotkom - wciąż jest w jego posiadaniu.

Słynny pierścionek JEST W POSIADANIU MOJEJ DŁONI i za chwilę trafi w depozyt do Urzędu Skarbowego. Na poczet długów Sami Wiecie Kogo wobec mnie i Skarbu Państwa. Ostatni raz dementuję liczne prowokacje, tworzone przez sami wiecie kogo. Rozliczajcie mnie z mojej pracy, a nie przez pryzmat telenoweli " zemsta porzuconego". Darmowy Roczny Czas Promocji moim kosztem OD DZIŚ DEFINITYWNIE zakończył swój żywot - napisała Doda.

Doda opublikowała także zdjęcie z samego procesu oddawania pierścionka. Już jutro piosenkarka będzie świętowała 33 urodziny. Planuję huczną zabawę w duchu Alicji w Krainie Czarów. Zaprosiła mnóstwo gości, ale raczej nie znalazł się na niej Emil Haidar. Doda zamierza bawić się (co najmniej) do rana.

Ostatnio o Dodzie jest naprawdę bardzo głośno. Najpierw mówiło się, że gwiazda jednak nie wystąpi w trzeciej części Pitbulla. Ostatecznie okazało się, że Doda zagra w Pitbullu, ale filmu nie wyreżyseruje Patryk Vega. Reżyserią Pitbulla ma podobno zająć się Władysław Pasikowski, twórca kultowych Psów. A Doda ma być jego główną gwiazdą! Co więcej, wkrótce Doda będzie sama produkować filmy i wydawać płyty innych artystów.Czy więc rok 2017 będzie rokiem Dody?

 

Kochani, ponieważ Sami Wiecie Kto znowu rozpowszechnia na mój temat nieprawdziwe informacje postanowiłam efektownie zdemaskować kłamstwo - słynny pierścionek JEST W POSIADANIU MOJEJ DŁONI i za chwilę trafi w depozyt do Urzędu Skarbowego. Na poczet długów Sami Wiecie Kogo wobec mnie i Skarbu Państwa. Ostatni raz dementuję liczne prowokacje, tworzone przez sami wiecie kogo. Rozliczajcie mnie z mojej pracy, a nie przez pryzmat telenoweli " zemsta porzuconego".Darmowy Roczny Czas Promocji moim kosztem OD DZIŚ DEFINITYWNIE zakończył swój żywot. Dlaczego dzisiejszego dnia? Dzisiaj Walentynki, a już jutro moje urodziny! Dzięki temu symbolicznemu dniu do końca życia zapamiętam by pierścionki przyjmować tylko od właściwych osób! Mam nadzieję, że ja ten etap złych wyborów mam już za sobą :) Czego sobie i Wam życzę ;) Ps: Przykro mi, że Urząd Skarbowy zmniejszy dług 19 mln jedynie o 130 tys. zł i również z góry przepraszam osobę która kupi ten pechowy gadżet. Szukajcie dobrej miłości :) HAPPY VALENTINES!

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen) 14 Lut, 2017 o 3:52 PST

 

Słodkie chwile u biegłego skarbowego ;)

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen) 14 Lut, 2017 o 4:10 PST