O tym, że w małżeństwie Doroty Rabczewskiej i Emila Stępnia, nie dzieje się najlepiej portale internetowe podejrzewały już od dłuższego czasu. Mimo że para konsekwentnie dementowała te plotki i ucinała jakiekolwiek spekulacje, to wszystkie wątpliwości zostały rozwiane na początku czerwca, kiedy to wykonawczyni hitu "Nie daj się" poinformowała fanów, że rozwodzi się ze swoim mężem. Piosenkarka dodała jednocześnie, że szczegóły rozstania chce zachować dla siebie.

Doda o rozstaniu z Emilem Stępniem

Okazuje się jednak, że w medialnych doniesieniach było odrobinę prawdy - małżeństwo Dody rozpadło się jeszcze w zeszłym roku. Artystka wyjawiła ten fakt w przeddzień swojego występu na Polsat SuperHit Festiwal w sopockiej Operze Leśnej. Wokalistka w specjalnym oświadczeniu skierowanym do dziennikarzy poprosiła, by ci w czasie wywiadów nie poruszali tematu rozstania z Emilem Stępniem, a skupili się przede wszystkim na jej nowej płycie. 

To dla mnie bardzo ważny dzień, po mojej półtorarocznej przerwie muzycznej chciałabym, żebyście zadając mi pytania, tym razem skupili się głównie na moim powrocie na scenę i na nowym singlu, a nie na życiu prywatnym. Musicie zrozumieć, że decyzję o rozstaniu podjęłam w tamtym roku po to, by móc przez ten czas nie na oczach mediów przeżyć to w spokoju, poukładać sobie w głowie i być gotową na nowy rozdział, który teraz zapowiedziałam. Temat dla mnie jest zamknięty. Jesteśmy już na innym etapie życia, każdy ma już swoje. Wymagało to ode mnie wielkiej dojrzałości, nie chcę wracać do tego, co było - wyznała. 

źródło: instagram.com/dodaqueen

Przypomnijmy, że Doda i Emil Stępień zaręczyli się latem 2017 roku podczas zagranicznych wakacji. Producent poprosił o rękę piosenkarki na plaży w hiszpańskiej Marbelii, czyli w tej samej miejscowości, gdzie rok później wyprawili huczne wesele z udziałem rodziny i najbliższych przyjaciół. Kościelna ceremonia zaślubin miała miejsce 14 kwietnia 2018. Wokalistce i jej wybrankowi do samego końca udało się utrzymać wszystko w ścisłej tajemnicy przed fanami i dziennikarzami.

ZOBACZ TAKŻE: Emil Haidar, były narzeczony Dody, skomentował jej rozwód. Posunął się za daleko?