To już oficjalne. Koncert "Artyści Przeciw Nienawiści" powraca z drugą edycją. O planach ponownego zorganizowania wielkiego muzycznego przedsięwzięcia opowiedziała jego pomysłodawczyni i inicjatorka, Dorota Rabczewska-Stępień. W najnowszym wywiadzie dla czasopisma "Party" Doda ujawniła, że druga impreza pod hasłem "Artyści Przeciw Nienawiści" ma się odbyć na początku 2020 roku. Dokładna lokalizacja na razie nie jest jeszcze znana. Gwiazda jednak już teraz apeluje do kolegów i koleżanek z branży, aby zgłaszali się do udziału w projekcie.

- Chcemy razem z Agnieszką Hyży w drugiej połowie lutego zorganizować drugą edycję koncertu, już nie na wariackich papierach, ale na spokojnie. Tak że kochani muzycy - zgłaszajcie się! - powiedziała.

Doda ogłasza koncert Artyści Przeciw Nienawiści 2020

W nowym wywiadzie Doda zdradziła również, że wkrótce światło dzienne ujrzy specjalny film dokumentalny z tegorocznej edycji koncertu. Piosenkarka wyznała, że kamery zarejestrowały nawet moment jej szczerej i pojednawczej rozmowy z Justyną Steczkowską.

- Wszystko będzie można zobaczyć na filmie dokumentalnym, który będzie miał niedługo premierę wraz z fundacją Artyści przeciw Nienawiści, dzięki której będziemy mogli pomagać ofiarom hejtu. Tam są takie wzruszające sceny zakulisowej rozmowy z Justyną - zapowiedziała Doda.

Przypomnijmy, że pierwsza edycja koncertu "Artyści Przeciw Nienawiści" odbyła się 1 marca 2019 roku w łódzkiej Atlas Arenie. Doda wpadła na pomysł zorganizowania specjalnego wydarzenia z udziałem gwiazd polskiej estrady, któremu przyświecała idea walki z hejtem, w reakcji na zabójstwo prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza, podczas finału WOŚP. Na scenie wystąpiło niemal stu polskich wykonawców, m.in. Maryla Rodowicz, Ewa Farna, Cleo i Dawid Kwiatkowski.

Zdjęcia z pierwszej edycji "Artyści Przeciw Nienawiści" możecie obejrzeć >> TUTAJ.

SPRAWDŹ TEŻ: Doda i Justyna Steczkowska pogodziły się. Znamy szczegóły!