Dieta Dody od dawna interesuje wielu jej fanów. Jak ona to robi, że ma idealną, świetlistą cerę? Że od lat nie przytyła nawet o kilogram? Że na scenie Doda zawsze daje z siebie wszystko bez śladu zadyszki? Okazuje się, że Doda jest wielką fanką zdrowego stylu życia. Doda nie pali, praktycznie nie pije alkoholu i jest fanką organicznej żywności oraz diety bezglutenowej. Na tej ostatniej zna się zresztą tak dobrze, że dla swoich przyjaciół jest w tej dziedzinie ekspertem. A już wkrótce będzie nim nie tylko dla nich! Doda w wywiadzie dla Gali zdradza bowiem, że otwiera klinikę witaminową w Warszawie. Czym będzie się dokładnie zajmowała klinika Dody? Czy każdy będzie mógł do niej zajrzeć? I kiedy powstanie? Doda opowiedziała o swoim nowym projekcie w Gali. Co powiedziała?

Wszyscy ciągle mnie pytają, co robię, że jestem w takiej dobrej formie. Jeżdżę trochę po świecie, wiem, jak wyglądają różne nowinki, więc postanowiłam otworzyć w Warszawie klinikę witaminową. Nie mogę jednak jeszcze wiele zdradzić, wszystko wyjaśni się w czerwcu. Ale to będzie coś fantastycznego!

W wywiadzie, jaki dla Gali przeprowadziła z Dodą Anna Zejdler-Ibisz, artystka komentuje też zamieszanie wokół trzeciej części Pitbulla. Czy Patryk Vega zrezygnował z kręcenia Pitbulla 3 ze względu na Dodę? Okazuje się, że to bzdura, bo... to właśnie Vega zaproponował Dodzie rolę w swoim filmie!

Patryk przyszedł na moją sztukę ["Słownik Ptaszków Polskich" w Teatrze Imka - przyp. red.] rok temu, zaproponował mi rolę, podpisałam kontrakt, wysłał scenariusz, a potem poróżnił się z produkcją, sprzedał udziały w filmie "Pitbull" i poszedł swoją drogą. Teraz jest nowy scenariusz napisany przez Władysława Pasikowskiego, a produkcja tworzy najlepszą w historii ostatnią część filmu. (...) A z Patrykiem może spotkam się na planie mojej produkcji, zaproponuję mu pracę? Życzę mu jak najlepiej.

Cały wywiad z Dodą przeczytacie w nowej Gali, która już od dziś jest w sprzedaży! A poniżej zobaczcie, jak było za kulisami naszej okładkowej sesji zdjęciowej z Dodą. Gwiazda pozowała nam i jako blondynka, i jako brunetka ;) Więcej materiałów zza kulis znajdziecie na naszym Facebooku.