Doda jakiś czas temu ogłosiła, że zagra w kolejnej części filmu „Pitbull” w reżyserii Patryka Vegi. Jak się jednak z czasem okazało, taka sytuacja nie będzie miała miejsca. Z reżyserowania filmu Patryk Vega w końcu rezygnował, a w krok z nim poszli odtwórcy głównych ról: Piotr Stramowski, Andrzej Grabowski, Maja Ostaszewska i Wojciech Oświęciński. Najważniejsi aktorzy filmu zapewnili, że nie zagrają w kolejnej produkcji, jeśli reżyserię przejmie inny twórca (nawet jeśli będzie to Władysław Pasikowski). Taki obrót wydarzeń nie spodobał się Dodzie, której występ w kolejnej części „Pitbulla” stanął zatem pod dużym znakiem zapytania. Gwiazda postanowiła więc samemu zacząć produkować filmu. Jak się okazuje, jest coraz bliżej zrealizowania swojego marzenia!

ZOBACZ: DODA w koszulce Diora "We Should All Be Feminists". Jest warta 3 tys. zł!

Doda, niezrażona swoimi pierwszymi niepowodzeniami w światku filmowym, postanowiła sama zabrać się za produkowanie filmów. W tym celu założyła firmę producencką, dla której szuka obecnie siedziby! W tym celu obejrzała podobno już nawet kilka biur.

Początkowo gwiazda miała podobno plan, aby nakręcić film biograficzny o Czesławie Niemenie. Szybko się jednak z niego wycofała, zrażona najwyraźniej wizją, że będzie musiała prosić o zgodę na jego nakręcenie Małgorzatę Niemen, która nie jest podobno łatwą partnerką do negocjacji.

POLECAMY: STRAMOWSKI, OŚWIECIŃSKI I GRABOWSKIrezygnują z udziału w kolejnym „Pitbullu”

Finalnie stanęło zatem na filmie fabularnym. Doda ma już podobno na niego nawet plan!

Jak ujawnił znajomy piosenkarki w dzisiejszym Fakcie, Doda przygotowuje się do nakręcenia filmu akcji a jego fabuła ma się toczyć w samolocie. To dość ciekawy i odważny pomysł. Szczególnie, że Doda już wielokrotnie deklarowała, że boi się latać!

Czy taki film ma być zatem dla niej formą terapii, która ma pomóc jej w przełamaniu jednego z jej największych lęków?

Jesteśmy niezwykle ciekawi scenariusza, jaki Doda napisze do filmu. Ciekawe, czy zawrze w nim choćby małą rolę dla siebie... Jak myślicie? 

A co mówiła o swoich planach producenckich w wywiadzie dla Gala Studio?