Doda w pierwszym wywiadzie od ślubu z Emilem Stępniem opowiedziała nam o swoim nowym życiu. Dorota Rabczewska (34) była gościem naszego programu "Gala Studio". W rozmowie z Natalią Hołownią, redaktor prowadzącą Gala.pl, zdradziła, jak udało jej się samodzielnie zorganizowac ślub i wesele w tajemnicy, jak rodziło się uczucie między nią a Stępniem oraz czy planuje założyć z mężem rodzinę. Doda opowiedziała nam też o ostatnich ciężkich miesiącach w jej życiu - o śmierci ukochanej babci oraz o doprowadzeniu na przesłuchanie przez prokuraturę. Zdradziła, kto w tym trudnym czasie zawiódł ją najbardziej oraz na kogo mogła szczególnie liczyć. Rabczewska wielokrotnie podczas rozmowy nie mogła powstrzymać wzruszenia, ale też prowokowała, żartowała i - jak zawsze - mówiła (niekiedy gorzką) prawdę. Czy Doda się nawróciła? Czy porzuca muzykę dla aktorstwa? Czy razem z Emilem Stępniem zrobi film o "Dziewczynach z Dubaju"? Oraz przede wszystkim - czy to prawda, że robi sobie kilkuletnią przerwę od show-biznesu? Przygotuj się, to będzie mocny i ważny wywiad - powiedziała Doda Hołowni przed włączeniem kamer. - Chcę wyjaśnić wszystkie sprawy, które wydarzyły się ostatnio, oraz odpowiedzieć na pytania, jakie często zadają mi fani - dodała. Cieszymy się, że to właśnie w "Gala Studio" Doda udzieliła pierwszego wywiadu po swoim ślubie. Obejrzysz go już teraz PONIŻEJ. Zapraszamy na nowy trzyczęściowy wywiad wideo z DODĄ!

Doda - nowy wywiad w "Gala Studio"

Dorota "Doda" Rabczewska jest w show-biznesie od 15 lat. Ma 34 lata i pochodzi z Ciechanowa. Doda była wokalistką zespołu Virgin, z którym nagrała hit "Dżaga". Ostatnio znów współpracuje z muzykami Virgin. Doda słynie z rockowych, mocnych brzmień oraz z romantycznych ballad. Otrzymała wiele nagród, w tym te najbardziej prestizowe - na festiwalach w Opolu i w Sopocie. Jest laureatką dwóch statuetek MTV Europe Music Awards, zdobyła wiele platynowych i złotych płyt za swoją twórczość. Doda jest jedną z najbardziej charyzmatycznych i niepokornych artystek oraz osobowości medialnych w Polsce. W kwietniu 2018 roku poślubiła w Hiszpanii Emila Stępnia, biznesmena i producenta filmowego. Sama również zajmuje się produkcja, ma na swoim koncie m.in. film "Pitbull: ostatni pies". Doda wielokrotnie gościła na okładkach magazynu "Gala", dwukrotnie wystąpiła w internetowym talk show "Gala Studio".

Doda o mężu, Emilu Stępniu, w "Gala Studio"

W życiu by mi do głowy nie przyszło, że kiedyś staniemy na ślubnym kobiercu. W ogóle nie szukałam faceta. To wszystko, co mówiłam w wywiadach, zanim się zaręczyliśmy, to była prawda. Uważałam, że już nie zakocham się nigdy, że chyba najlepiej będzie, jak już zostanę sama. Na zawsze.

Emil nigdy nie zabiegał o żadną atencję. Nigdy nie był i nie jest na to pazerny. Ten związek urósł na bazie przyjaźni. Ja nigdy w życiu nie przyjaźniłam się z moimi mężczyznami do tej pory.

Doda o nawróceniu

Może za bardzo dostałam w życiu w dupę i tak się zbuntowałam przeciwko temu wszystkiemu? Bo kiedy twój narzeczony choruje na białaczkę, później cię zostawia, później twoja matka jest chora na raka, to nagle mówisz sobie: Dlaczego? Gdzie jest ten Bóg…? Nie wiem, może potrzebowałam czasu, żeby to wszystko jakoś sobie poukładać w głowie, żeby na nowo jakoś się wyciszyć i uspokoić? Bardzo cenię sobie tę godzinę w ciągu tygodnia, kiedy mogę sobie odsapnąć i odpocząć od tego całego zawirowania show-biznesowego i tak sobie powiedzieć: wycisz się, daj sobie chwilę na przemyślenia, weź oddech, zdejmij te kolce.

Cały nowy wywiad z Dodą dostępny też na YouTube.

Dzięki gościnności Hotelu Marriott i udostępnieniu nam przestrzeni widokowej Panorama Sky Bar, podczas wywiadu mogliśmy podziwiać niemal Warszawę oraz Pałac Kultury i Nauki w pełnej krasie!