Doda pokazała film ze swojego ślubu! Jak przystało na gwiazdę, nie jest to jednak zwyczajne wideo, lecz pełnoprawny teledysk - podkładem do czterominutowego filmu jest piosenka "Miłość na etat" z ostatniej płyty jej zespołu Virgin. Doda nie tylko nagrała dodatkowe ujęcia w sukni ślubnej, ale także później brała udział w montażu klipu - wszystko w całkowitej tajemnicy przed Emilem Stępniem! Ten teledysk to bowiem osobisty prezent ślubny Rabczewskiej dla świeżo poślubionego mężczyzny. Wokalistkę można tam zobaczyć nie tylko w sukni ślubnej, ale też w drugiej, zdecydowanie krótszej kreacji stworzonej z myślą o weselu. Udało nam się dowiedzieć, że jest to sukienka marki Ralph & Russo, tej samej, w której projekcie prawdopodobnie wystąpi Meghan Markle na ślubie z księciem Harrym. Fanką tego domu mody jest też Angelina Jolie. Co sama Doda mówi na temat niezwykłej niespodzianki? Sprawdź!

- Nietypowa żona, więc i nietypowy prezent ślubny :) Ponieważ muzyka to moja druga miłość, dedykujemy Ci Kochany ten utwór i film, w którego montażu uczestniczyłam, na pamiątkę najpiękniejszego dnia w Naszym życiu :) - wyjaśniła Doda na Instagramie.

Film ze ślubu Dody

Jak widać, zaskoczenia związane z niedawnym ślubem Dody w 5-gwiazdkowym hotelu w Hiszpanii nie mają końca. Przypomnijmy, że gwiazda w kwietniu wyszła za mąż za Emila Stępnia w kompletniej tajemnicy przed mediami i fanami, a o wszystkim, dzięki dyskrecji swoich bliskich, poinformowała już po fakcie na Instagramie. Od razu zapowiedziała też szereg niespodzianek dla swoich fanów. Wideo ze ślubu w postaci teledysku jest jedną z nich!

Zobacz niesamowity ślubny prezent Dody dla jej męża Emila Stępnia - teledysk do piosenki "Miłość na etat" już teraz w całości poniżej. Najlepsze kadry - w tym pocałunek młodej pary oraz zbliżenie na gości ślubu i wesela, a także na wspaniały tort  znajdziecie w GALERII >>

Wiemy też, że Emilowi prezent od Dody się spodobał. W relacji, którą Rabczewska zmieściła na Instagramie, Stępień wyznał, że jest to najwspanialszy prezent, jaki kiedykolwiek otrzymał. I chyba trudno się temu dziwić.

ZOBACZ TEŻ: EMIL STĘPIEŃ kim jest mąż Dody? Wiek, Instagram, producent