Doda pokazała zdjęcia swojego mieszkania. Jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci polskiej sceny muzycznej opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia jednego ze swoich apartamentów w Warszawie. Jak się okazuje, jej stylowe mieszkanie nazywa się "Eclectic Queen Loft" i postanowiła go wynajmować! Lokum ma 2 komfortowe sypialnie, kuchnię, przestronną garderobę oraz łazienkę i dodatkową toaletę. Co więcej, jest także prywatna sauna, sprzęt do grillowania oraz bar, w którym można przygotowywać własne drinki. 

Doda pokazała mieszkanie

Doda za pośrednictwem Facebooka i Instagrama pokazała fanom zdjęcia stylowego mieszkania na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie ma aż 135 metrów kwadratowych i można je zarezerwować na doby. Oferta wynajmu pojawiła się na stronie airbnb.pl. 

Moje mieszkanie od dziś dostępne do wynajmu na doby. POZNAJCIE ECLECTIC QUEEN LOFT. Wyraziste kolory to gwarancja pozytywnego ładunku energii! Apartament mieści się na ostatnim piętrze warszawskiej kamienicy na Mokotowie (w jednej z sypialni można się cieszyć widokiem w niebo, co umożliwia szklany sufit). W drugiej sypialni na ścianach pojawiają się robione na zamówienie, puchate panele dźwiękoszczelne dające gwarancję tego, że się wyśpisz. Niezbędnym elementem kompozycji jest bar - atut dobrej imprezy i sauna -ratunek po niej. Każdy pokój ma swój osobisty i wyrazisty charakter. 

Apartament można wynająć nawet na jeden dzień. Cena zależy od terminu i ilości gości: za jeden dzień w weekend w sierpniu dla jednej osoby trzeba zapłacić ponad 2000 zł, a za cały weekend dla pary ponad 4000 zł. Za tydzień, sześć osób musiałoby zapłacić ponad 10 tyś. zł

Zdjęcia mieszkania Dody możecie znaleźć w naszej GALERII >>