Doda wzięła ślub 14 kwietnia 2018 w Hiszpanii - w malowniczej miejscowości Marbella. O swoim ślubie Doda poinformowała z zaskoczenia na Instagramie, pokazując dłoń z pierścionkiem zaręczynowym i obrączką. Gwiazda dawkuje od tego czasu napięcie związane z ceremonią. Pierwotnie nie pokazywała zbyt wiele zdjęć z tego wydarzenia. Teraz jednak postanowiła uchylić rąbka tajemnicy zawiązanego z poprawinami. Opublikowała całą serię filmików z niedzielnego świętowania. Kto wziął w nim udział?

Goście na ślubie Dody i Emila Stępnia

Na ślubie Dody i Emila Stępnia oraz poprawinach pojawili się m.in. Tomek Lubert wraz z żoną Ewą, muzycy z zespołu wokalistki oraz duchowni, którzy udzielili nowożeńcom ślubu kościelnego. Na wydarzeniu tym nie mogło też zabraknąć rodziców Dody, Wandy i Pawła Rabczewskich, oraz jej najlepszej przyjaciółki - Kate, która pełnił tez rolę druhny. Kate zdradziła, jak Doda i Emil zakochiwali się w sobie, a także ujawniła, że Stępień dla swojej świeżo poślubionej żony byłby w stanie zrobić naprawdę wszystko.

ZOBACZ TEŻ: Suknia ślubna Dody. Ile kosztowała? FORTUNĘ!

Poprawiny u Dody - jak było?

Doda i Emil Stępień nie posiadali się ze szczęścia. Na poprawinach w luksusowym hotelu w Marbelli posadzili gości przy gustownie nakrytych okrągłych stołach. W samej restauracji hotelu nie zabrakło miejscowych kulinarnych specjalności, którymi zachwycali się rodzice Dody, a zwłaszcza jej mama, Wanda Rabczewska.

 - Jak to wszystko ślicznie wszystko zorganizowaliście. Jakie to wszystko smaczne. Tak się cieszę. Bardzo się cieszę, kochanie! - skomentowała szczęśliwa mama Dody.

A Wam jak się podoba styl, w jakim Doda zorganizowała poprawiny po swoim ślubie i weselu? Zdjęcia z nich znajdziecie w naszej GALERII ;-)

 

I love you girl!!! @hyelyfe13 best Maid of honor

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen) Kwi 16, 2018 o 12:09 PDT