Doda na wtorkowym wydarzeniu pojawiła się w białej (taki był dress-code tej imprezy), obcisłej, asymetrycznej sukience, która pięknie podkreślała jej nienaganną figurę. Suknia, którą na tę noc wybrała dla siebie Doda, była niby prosta w kroju i dość skromna. Miała jednak jeden bardzo charakterystyczny element, który przyciągał wzrok wszystkich przybyłych gości. Mowa o niezwykle seksownym wycięciu pod i nad piersiami, połączonym z grubym pasem białego materiału, który był jedyną osłoną dla dość pokaźnych piersi gwiazdy. Dekolt gwiazdy wyglądał naprawdę hot!

Sukienka, którą zaprojektował nieobecny na gali Dawid Woliński, miała też bardzo długi rozporek, przez co Doda po raz kolejny mogła pochwalić się swoją smukłą, wysportowaną i opaloną nogą ;-)

ZOBACZ: DODA, AGATA MŁYNARSKA, ELA ROMANOWSKA I GABI DRZEWIECKA na imprezie Pożegnanie Lata / Białe noce Monaco. Która z gwiazd najlepiej wypadła w bieli?

Jak ta kreacja przypadła Wam do gustu? Myślicie, że pasowała na wydarzenie charytatywne, którym było Pożegnanie Lata/Białe noce Monaco? My jesteśmy nią zachwyceni! Choć mamy wrażenie, że kogoś w podobnej kreacji już widzieliśmy…

Pamiętacie, jak jakiś czas temu w tym samym, tylko że czarnym, modelu zaprezentowała się Joanna Krupa. Która z gwiazd wyglądał lepiej w sukni z tym niezwykle kuszącym dekoltem? Doda czy Joanna Krupa? Który kolor bardziej pasuje do tego kroju? Macie swoje zdanie?