Syn Królowej Śniegu” trafi do polskich kin już 19 stycznia 2018. Wybrani dziennikarze i gwiazdy mieli jednak okazję obejrzeć ten film wcześniej. Na oficjalną premierę obrazu przyszli m.in. Małgorzata Socha, Joanna Majstrak, Paweł Deląg, Piotr Stramowski, Kuba Wesołowski oraz Anna Kerth. Na wydarzeniu nie zabrakło też Dody, która po raz kolejny postawiła na stylizację z bardzo głębokim dekoltem.

Doda na premierze filmu „Syn Królowej Śniegu”

Doda na premierę filmu „Syn Królowej Śniegu” wybrała dla sobie ciemno zielony kombinezon, który zakrywał jej nosi i pięknie podkreślał talię. Co jednak bardziej znamienne, strój gwiazdy mocno akcentował jej piersi. A to przez niezwykle głęboki dekolt - a w tych Doda gustuje przecież nie od dziś! Zobaczcie całą stylizację Dody w naszej GALERII ;-)

ZOBACZ: PITBULL: OSTATNI PIES Tak Doda gra w filmie Pasikowskiego! Zobacz wszystkie sceny z wokalistką! [GALERIA + WIDEO]

Ciekawe, na jaki strój Doda postawi podczas premiera filmu „Pitbull: Ostatni Pies”, w którym zagrała jedną z głównych ról… Czy wybierze coś równie odważnego…?

Premiera najnowszego filmu Władysława Pasikowskiego zapowiadana jest już na 15 marca 2018. Pójdziecie na niego kina?