Doda znana jest z tego, że rzadko kiedy potrafi ugryźć się w język i często bardzo otwarcie nabija się z innych przedstawicieli polskiego show-biznesu. Do legendy przeszły już jej słowne przepychanki z Justyną Steczkowską czy Agnieszką Szulim, z którą miała się nawet pobić w toalecie.

Teraz Rabczewska zakpiła z celebrytki, która powinna mieć w jej rankingu bardzo wysokie miejsce. Gwiazda w najnowszym wywiadzie zażartowała bowiem z plotek o wieku... Małgorzaty Rozenek! "Perfekcyjna Pani Domu" utrzymuje bowiem, że ma 36 lat, jednak na początku jej kariery pojawiły się plotki, jakoby była w rzeczywiście sporo starsza!

Do tej sprawy wróciła Doda, która w rozmowie w "Radiu Kolor" przyznała, że sama także nie czuje się tak, jak mogłoby wynikać z jej metryki.

- Ja 15 lutego kończę 31 lat. Jest to słabe, wolałabym mieć 16, choć czuję się na 20. Przeżyłam kilka żyć innych ludzi, bardzo intensywne życie mnie już spotkało. Ale jak mam robić podsumowania z okazji urodzin to mogę powiedzieć, że przeżyłam bardzo wiele, jak opowiadam znajomym, którzy mnie już dobrze znają to otwierają czasem oczy ze zdziwienia, bo mam tyle tych przygód, dobrych i złych. Akceptuję ten swój wiek, nie jaram się nim bardzo i nie szczycę tym, że ma 31 lat. Czuję się na dużo mniej i chyba opłacę sobie podrobienie dowodu osobistego jak Rozenek - wypaliła Doda.

Myślicie, że Radosław Majdan będzie zadowolony z żartów swojej byłej żony?

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Doda - Nie pojedzie na Eurowizję!