Doda zabrała głos w sprawie ciąży Małgorzaty Rozenek. Temat dziecka "Perfekcyjnej Pani Domu" i Radosława Majdana od kilku dni nie schodzi z pierwszych stron gazet i portali plotkarskich. Po dwóch latach starań, dzięki metodzie in vitro, Małgorzacie Rozenek udało się zajść w upragnioną ciążę, a przyszły tata nie posiada się z radości. Dla byłego bramkarza będzie to pierwsze dziecko, chociaż o roli ojca mówił w mediach już kilkanaście lat temu, kiedy był jeszcze związany z Dodą. W 2007 roku w rozmowie z "Faktem" Radosław Majdan zdradził, że planuje dzieci z ówczesną żoną. Para miała mieć nawet wybrane imiona dla synów.

Doda o ciąży Małgorzaty Rozenek

Radosław Majdan kilkanaście lat temu planował mieć dzieci z Dodą. W wywiadzie dla jednego z tabloidów wyznał, nad jakimi imionami się zastanawia:

"Jeśli będziemy mieli syna, nazwiemy go Mauro. To na pamiątkę mojej przyjaźni z Argentyńczykiem Mauro Cantoro, z którym grałem w Wiśle Kraków. A drugiemu synowi chciałbym dać na imię Tristan" - mówił Majdan 12 lat temu.

Niestety małżeństwo piłkarza i kontrowersyjnej wokalistki rozpadło się w 2008 roku. W 2014 roku Radosław Majdan związał się z Małgorzatą Rozenek, z którą dwa lata temu wziął ślub. Teraz, jak dowiedzieliśmy się kilka dni temu, para spodziewa się swojego pierwszego wspólnego dziecka. W świetle szczęśliwej nowiny, "Fakt" postanowił nawiązać do wywiadu Majdana i zapytać Dodę, czy nie miałaby nic przeciwko gdyby jej były mąż nazwał syna tak, jak zapowiadał przed laty:

"Proszę bardzo. My z mężem raczej nie skorzystamy" - odpowiedziała krótko Doda.

Doda nie chce mieć dzieci

Doda półtora roku temu poślubiła producenta filmowego, Emila Stępnia. 35-letnia wokalistka nie zamierza jednak powiększać swojej rodziny. W jednym z wywiadów szczerze wyznała, że nie chce mieć dzieci i nie wstydzi się tego, że nie ma instynktu macierzyńskiego:

"Nie chcę mieć dzieci. I uważam, że każda kobieta ma prawo do takiej decyzji. To nie tak, że nie lubię dzieci, po prostu nie czuję, że spełnię się jako matka. Nie mam instynktu macierzyńskiego i się tego nie wstydzę. Dla jednych macierzyństwo to życiowy, dla innych nie. Obie postawy są fantastyczne, żadna decyzja nie jest gorsza ani lepsza" - powiedziała Doda w rozmowie z Wprost.  

ZOBACZ TEŻ: MAŁGORZATA ROZENEK skomentowała swoją ciążę: "Przyszły tata wniósł rozpieszczanie na nowy poziom"