Doda znana jest nie tylko jako skandalistka, która - jak sama przyznała - lubi przekraczać granice, lecz także jako osoba niezwykle rodzinna. Celebrytka i piosenkarka wielokrotnie podkreślała, jak ważne są dla niej dobre relacje z mamą i tatą oraz ich zdrowie. 

Doda lubi także wykorzystywać swoją popularność w szczytnych celach. Okazuje się, że wczorajszy Dzień Dziecka wokalistka postanowiła spędzić w warszawskim Instytucie Matki i Dziecka. Na swoim Facebooku Doda udostępniła zdjęcie Fundacji Spełnionych Marzeń z podpisem:

Dzień Dziecka trwa!!! :) Dzisiaj naszym podopiecznym niespodziankę sprawiła Doda, która wręczyła razem z nami prezenty z okazji tego najlepszego dnia w roku!! :) Uśmiechy na twarzach pojawiały się błyskawicznie! :) A jeżeli do odwiedzin dołożymy torby peeeełne prezentów - udany Dzień Dziecka gwarantowany!! :) Doda, dziękujemy za kolejne super odwiedziny!! :)

Doda zamieściła także kilka zdjęć na Facebooku i Instagramie i cytat autorstwa Papieża Franciszka:

Dzieci nie są przedmiotami, które się produkuje, żąda lub się o nie spiera, nie służą spełnianiu pragnień dorosłych; to najsłabsze i najdelikatniejsze podmiot.

W naszej galerii możecie zobaczyć zdjęcia z wizyty Dody w Instytucie Matki i Dziecka.

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: Górniak, Rubik, Wojciechowska i Wendzikowska najsłodsze dzieci polskich gwiazd. Zobacz czułe zdjęcia!