Doda znów zaskakuje. Po pamiętnej gali Super Expressu, na której pokazała prezydentowi pośladki, po promocji nowej płyty w Stanach Zjednoczonych nagranej z zespołem Virgin, przyszła pora na kolejną ciekawostkę. Tym razem Doda zmieniła fryzurę!

Doda wie, jak przyciągnąć uwagę fanów. Jej pojawienie się na gali z okazji 25-lecia dziennika Super Express przeszło do historii. Nie chodzi tu tylko o genialny występ, podczas którego wokalistka zaprezentowała utwór „Kopiuj-Wklej” z nowej płyty nagranej z zespołem Virgin. Chodzi przede wszystkim o koronkowy strój gwiazd (cieliste body obszyte koronką), który tak naprawdę więcej odkrywał niż zakrywał. Dzięki temu cała Polska mogła podziwiać pośladki wokalistki.

ZOBACZ: DODA I ANDRZEJ DUDA To spotkanie nie przeszło bez echa!

Doda wyjechała później do Chicago, gdzie promowała pierwszą po latach płytę zespołu Virgin. Gwiazda pochwaliła się wówczas pierwszymi zdjęciami z planu do klipu „Kopiuj-Wklej”. Na zdjęciach mieliśmy okazję podziwiać ją w krótkiej fryzurze, tzw. Long bob. Kolejno widzieliśmy ją w brązowej peruce (były to długie brązowe włosy z grzywką).  

Doda wczoraj spotkała się w fanami w warszawskim Empiku. Znów mieliśmy okazję podziwiać jej krótką fryzurę. Tym razem fani są przekonani, ze to nie peruka. Dlaczego? Zdjęciem metamorfozy gwiazdy prosto spod nożyczek pochwalił się fryzjer gwiazd, Kajetan Góra. Sam nie zdradził kim jest klientka, ale fani Dody nie mogli nie zauważyć tatuażu artystki.

 

 

No kto to? No no??? Drobna zmiana a cieszy :-))) #haircut #bangs #czaszmian #onazaszalałaaty?

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kajetan Góra (@kajetangora) 25 Lis, 2016 o 8:49 PST

Zobaczcie w naszej galerii, jak Doda wygląda w krótkich włosach. Korzystniej?