Doda nie ma szczęścia w miłości. Kontrowersyjna gwiazda ma na swoim koncie jedno nieudane małżeństwo z Radosławem Majdanem i kilka głośnych związków, które też nie przetrwały próby czasu. Ostatnio Rabczewska oficjalnie potwierdziła, że rozstała się ze swoim narzeczonym, Emilem Haidarem, z którym jeszcze w tym roku miała stanąć na ślubnym kobiercu.

Wygląda jednak na to, że Doda potrafi odnaleźć w tych niepowodzeniach pretekst do zrobienia czegoś dobrego. Jak donosi bowiem "Fakt', gwiazda zamierza przekazać na cele dobroczynne swoje... pierścionki zaręczynowe!

– Skoro te pierścionki mi nie przyniosły szczęścia, to może innym przyniosą. Nie jestem materialistką, więc jeśli mogę komuś pomóc, to nie myślę o swoim interesie – zdradziła w rozmowie z tabloidem wokalistka.

Jak pisze "Fakt",Doda jest posiadaczką aż pięciu zaręczynowych pierścionków - od Radosława Majdana, Nergala, Emila Haidara i dwóch narzeczonych, z którymi związana była jeszcze przed zrobieniem wielkiej kariery. Wszystkie te cacka łącznie warte są nawet.. 300 tysięcy złotych!

Mają dla niej wartość sentymentalną, ale czasami warto odciąć się od przeszłości i zacząć nowy etap w życiu – wyjawiła w rozmowie z tabloidem znajoma Dody.

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Doda - Wynajęła detektywa, aby śledził Emila Haidara?